rozliczenie zużytego sprzętu definicja
Jak leczyć Rozliczenie zużytego sprzętu medycznego? Czym jest ewidencji środków trwałych w grudniu.

Czy przydatne?

Definicja Rozliczenie zużytego sprzętu medycznego

Co znaczy Rozliczenie zużytego sprzętu medycznego: Jeżeli stomatolog prowadzący prywatną praktykę wpisał do ewidencji środków trwałych w grudniu 2004 roku fotel dentystyczny z wyposażeniem o wartości początkowej 30 tys. złotych i od stycznia 2005 roku rozpoczął amortyzować go wg kwoty 20 procent rocznie, wybierając miesięczny tryb wliczania amortyzacji podatkowej w wydatki, to miesięczny odpis amortyzacyjny z tego tytułu wynosił 500 zł. Gdy podatnik zdecyduje się na sprzedaż tego fotela w kwietniu 2009 roku, musi na początku ustalić jego zaktualizowaną wartość. Suma odpisów, liczona od stycznia 2005 roku do marca 2009 roku, to 25,5 tys. zł. Zatem zaktualizowana wartość sprzedawanego urządzenia wynosi 4,5 tys. zł. I to będzie wydatek uzyskania przychodu ze sprzedaży takiego środka trwałego.

źródło: Gazeta Prawna (interes i Zdrowie), autor: Marianna Olszewska
Leczenie Reformy W Służbie Zdrowia:
Zabieg stomatologia ma być wzorem reformy w ochronie zdrowia. Ryszard Łopuch na łamach Pulsu Medycyny wyraża własną opinię na ten tamat. Uważa, iż stomatologia na wzór się nie nadaje. Jako jedno z rozliczenie zużytego sprzętu medycznego.
Leczenie Rehabilitacja Protetyczna Z Zastosowaniem Protez Stałych...:
Zabieg Stowarzyszenie Lekarzy Stomatologów zaprasza na następny kurs do Ciechocinka. Patronat nad wydarzeniem objęła Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska. W programie między innymi: zakres wskazań i rozliczenie zużytego sprzętu medycznego.
Leczenie (R)Ewolucja W Dziedzinie Półpłynnych Materiałów Złożonych:
Zabieg pewnego czasu tendencja do minimalnie inwazyjnego opracowywania ubytków wymaga odpowiednich materiałów. Ich cechami idealnymi są: odpowiednia płynność i umiejętność do zapływania, co umożliwia rozliczenie zużytego sprzętu medycznego.
  • Dodano:
  • Autor: