jeszcze koniec definicja
Jak leczyć To jeszcze nie koniec? Czym jest dobiega końca - informuje Rynek Zdrowia. bez pośpiechu.

Czy przydatne?

Definicja To jeszcze nie koniec

Co znaczy To jeszcze nie koniec: Burzliwe kontraktowanie świadczeń na 2011 r. bez pośpiechu dobiega końca - informuje Rynek Zdrowia.

bez pośpiechu, gdyż w oddziałach wojewódzkich Funduszu, gdzie odwołań od decyzji komisji konkursowych było najwięcej, nadal dzieje się ich rozpatrywanie. Toczą się również postępowania uzupełniające, dotyczące raczej ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji i stomatologii. To znaczy, iż dla wielu świadczeniodawców batalia o finansowanie z budżetu publicznego płatnika ochrony zdrowia trwa w idealne. A do rozdania są jeszcze w ogóle niemałe kapitał.
Do Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, który konkursu na pełny zakres świadczeń nie organizował od czterech lat, wpłynęło w sumie ok. 5600 ofert rozpatrywanych w powyżej 700 postępowaniach. Liczba odwołań okazała się rekordowa: było ich powyżej 1200.
Małopolski płatnik już w grudniu u.b.r. ogłosił 132 postępowania uzupełniające na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, rehabilitację i stomatologię, których celem jest zapewnienie dostępu do świadczeń w poszczególnych gminach i powiatach. Fundusz zapowiada, iż chce je zakończyć, jeżeli będzie to tylko możliwe, najpóźniej na przełomie stycznia i lutego. Do rozdysponowania pozostało jeszcze powyżej 7 mln zł w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej, 3 mln zł w rehabilitacji i 32 mln zł w stomatologii - wylicza Rynek Zdrowia.

Źródło: Rynek Zdrowia, Autor: Iwona Bączek
Leczenie O Implanty Trzeba Dbać:
Zabieg decyduje się na implanty, gdyż nowoczesna implantologia oferuje aktualnie sporo typów rozwiązań tymczasowych, które niwelują problemy powiązane z zabiegiem. Przy dokładnym zaplanowaniu całego to jeszcze nie koniec co to jest.
Leczenie Dentyści Znikają Ze Szkół:
Zabieg gabinety stomatologiczne tracą kontrakty z NFZ - alarmuje Rzeczpospolita, a lekarze ostrzegają - to katastrofa dla profilaktyki. Alarm podnoszą nauczyciele i rodzice z Małopolski, Podkarpacia i to jeszcze nie koniec definicja.
Leczenie Nowy Paradygmat Stomatologii Zabiegowej:
Zabieg dokonał rzetelnego zestawienia wiedzy dotyczącej procesu próchnicowego minęło już 100 lat. Niewiele tego, już wiek temu podano konkretne wytyczne dla stomatologii zachowawczej. Standardy zostały tak to jeszcze nie koniec co znaczy.
Leczenie Czyszczenie Przestrzeni Międzyzębowych:
Zabieg międzyzębowe to najgorzej oczyszczane miejsca, z największą ilością osadów i kamienia zarówno nad-, jak i poddziąsłowego. Brak higieny w przestrzeniach interdentalnych wynika z braku wiedzy pacjentów to jeszcze nie koniec słownik.
Leczenie Zdrowe Dziąsła To Zdrowe Zęby:
Zabieg dziąsłami ma co drugi dorosły i co trzeci nastolatek. Aczkolwiek dziedziczy się pewną skłonność do chorób dziąseł i przyzębia - to do głównych przyczyn schorzeń wymieniamy tu niewłaściwą higienę j to jeszcze nie koniec znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: