adapter definicja
Słownik Adapter definicja. Czym jest wykorzystywane do odczytywania dźwięku zapisanego na płycie.

Czy przydatne?

Definicja Adapter

Co oznacza ADAPTER: 1. urządzenie elektromechaniczne w gramofonie wykorzystywane do odczytywania dźwięku zapisanego na płycie gramofonowej; 2. urządzenie umożliwiające wykorzystywanie kaset na płyty w niektórych typach aparatów fotograficznych na video zwijany

Czym jest Adapter znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Akcja:
Słownik działanie zmierzające do osiągnięcia jakiegoś celu; 2. typ fabuły w utworze literackim i filmowym przedstawiający przebieg zdarzeń powiązanych następstwem chronologicznym, więzią przyczynowo skutkową adapter.
Co znaczy Aksamitka:
Słownik aksamitu; 2. roślina zielna z rodz. złożonych o naprzeciwległych, pierzastodzielnych liściach i żółtych, pomarańczowych albo brunatnoczerwonych kwiatach; 3. grzyb z klasy podstawczaków o kosmatym adapter.
Co znaczy Atrybut:
Słownik właściwość danej rzeczy albo osoby wyróżniająca ją spośród innych; 2. charakterystyczna, nieodłączna cecha przedmiotu, bez której nie mógłby on istnieć albo byłby nie do pomyślenia; 3. przydawka adapter.
Co znaczy Akumulator:
Słownik 1. urządzenie do magazynowania energii; 2. w maszynie cyfrowej: rejestr do magazynowania wyników operacji arytmetycznych i logicznych adapter.
Co znaczy Aura:
Słownik 1. pogoda; 2. nastrój, klimat, atmosfera panująca w jakimś środowisku; 3. zespół objawów poprzedzający bezpośrednio napad padaczki, aktualnie uważany za jego wstępną fazę adapter.
  • Dodano:
  • Autor: