definicja
Słownik Aga definicja. Czym jest muzułmańskich; 2. tytuł oficerski w sułtańskiej Turcji, tytuł.

Czy przydatne?

Definicja Aga

Co oznacza AGA: 1. pan, tytuł grzecznościowy w niektórych państwach muzułmańskich; 2. tytuł oficerski w sułtańskiej Turcji, tytuł właściciela ziemskiego w Turcji; 3. ropucha o ciele długości do 25 cm, ubarwieniu brązowym albo jasnoszarym w czarne i rude plamy, występująca w płd. i środkowej Ameryce

Czym jest Aga znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Absorbować:
Słownik 1. zaprzątać kompletnie czyjąś myśl, uwagę, czas, zajmować żywo kogoś czymś; 2. pochłaniać, wchłaniać, na przykład gaz aga.
Co znaczy As:
Słownik 1. najwyższy honor w każdym kolorze kart do gry; 2. moneta miedziana będąca w obiegu w starożytnym Rzymie i w niektórych średniowiecznych krajach europejskich aga.
Co znaczy Alfa:
Słownik 1. pierwsza litera alfabetu greckiego; 2. kłująca trawa śródziemnomorska, z której włókien wyrabia się między innymi sznury i papier aga.
Co znaczy Amazonka:
Słownik greckiej członkini żeńskiego społeczeństwa wojowniczek znad Morza Czarnego; 2. kobieta jeżdżąca konno; 3. damski strój do konnej jazdy składający się z kurtki o męskim kroju i długiej spódnicy; 4 aga.
Co znaczy Alimentacja:
Słownik 1. zasilanie rzek, jezior wodą pochodzącą z deszczu, topnienia śniegu i lodowców, również z wód gruntowych i źródeł; 2. płacenie alimentów aga.
  • Dodano:
  • Autor: