definicja
Słownik Aga definicja. Czym jest muzułmańskich; 2. tytuł oficerski w sułtańskiej Turcji, tytuł.

Czy przydatne?

Definicja Aga

Co oznacza AGA: 1. pan, tytuł grzecznościowy w niektórych państwach muzułmańskich; 2. tytuł oficerski w sułtańskiej Turcji, tytuł właściciela ziemskiego w Turcji; 3. ropucha o ciele długości do 25 cm, ubarwieniu brązowym albo jasnoszarym w czarne i rude plamy, występująca w płd. i środkowej Ameryce

Czym jest Aga znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Akceptor:
Słownik chemiczna, która ulega utlenieniu tlenem powietrza jedynie w mieszaninie z autoutleniaczem; 2. atom, który uczestnicząc w wytworzeniu wiązania chemicznego z atomem innego pierwiastka, przejmuje od aga.
Co znaczy Agape:
Słownik 1. w filozofii neoplatońskiej miłość niebiańska w odróżnieniu do ziemskiej; 2. obrzędowa uczta o charakterze religijnym u pierwszych chrześcijan aga.
Co znaczy Akademia:
Słownik skupiająca znakomitych uczonych albo artystów, mająca na celu zarządzanie postępem edukacji i sztuki; 2. wyższa uczelnia kształcąca ekspertów w jakiejś dziedzinie; 3. uroczyste zgromadzenie publiczne aga.
Co znaczy Adaptacja:
Słownik do innego użytku, na przykład przeniesienie utworu literackiego na ekran, zaadaptowanie budynku mieszkalnego na hurtownię; 2. dziedziczne zmiany budowy i funkcji organizmów, dostosowujące organizm do aga.
Co znaczy Amplifikacja:
Słownik stylistyczna polegająca na zastąpieniu danego wyrazu innym bliskoznacznym, lecz nadającym mu odmienną barwę emocjonalną, nagromadzenie wielu zbieżnych ustaleń; 2. dopełnienie brakującej części tekstu aga.
  • Dodano:
  • Autor: