agent definicja
Słownik AGENT definicja. Czym jest zleceniodawcy albo zawierająca je w jego imieniu; 2. dyplomata.

Czy przydatne?

Definicja Agent

Co oznacza AGENT: 1. osoba pośrednicząca w zawieraniu umów na rzecz zleceniodawcy albo zawierająca je w jego imieniu; 2. dyplomata akredytowany za granicą przy głowie państwa albo ministrze spraw zagranicznych; 3. sekretny funkcjonariusz policyjnych organów śledczych, wywiadowca albo sekretny pracownik obcego wywiadu, szpieg

Czym jest Agent znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Adaptacja:
Słownik do innego użytku, na przykład przeniesienie utworu literackiego na ekran, zaadaptowanie budynku mieszkalnego na hurtownię; 2. dziedziczne zmiany budowy i funkcji organizmów, dostosowujące organizm do agent co to jest.
Co znaczy Amortyzacja:
Słownik 1. stopniowe malenie wartości środków trwałych w wyniku ich zużywania się; 2.osłabienie uderzeń i wstrząsów między innymi w pojazdach i konstrukcjach agent definicja.
Co znaczy Akcja:
Słownik działanie zmierzające do osiągnięcia jakiegoś celu; 2. typ fabuły w utworze literackim i filmowym przedstawiający przebieg zdarzeń powiązanych następstwem chronologicznym, więzią przyczynowo skutkową agent co znaczy.
Co znaczy Amfibia:
Słownik przystosowane do życia w wodzie w momencie larwalnym a na lądzie jako postać dorosła albo żyjące zarówno w jednym, jak i w drugim środowisku; 2. pojazd mechaniczny przystosowany do poruszania się na agent słownik.
Co znaczy Atrybut:
Słownik właściwość danej rzeczy albo osoby wyróżniająca ją spośród innych; 2. charakterystyczna, nieodłączna cecha przedmiotu, bez której nie mógłby on istnieć albo byłby nie do pomyślenia; 3. przydawka agent znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: