akumulacja definicja
Słownik Akumulacja definicja. Czym jest przeznaczonej na spożycie, w celu dokonywania inwestycji i.

Czy przydatne?

Definicja Akumulacja

Co oznacza AKUMULACJA: 1. gromadzenie środków z części dochodu narodowego, nie przeznaczonej na spożycie, w celu dokonywania inwestycji i zwiększania produkcji; 2. mechanizm nagromadzenia się osadów (okruchów minerałów, skał, szczątków roślin i zwierząt) na powierzchni lądu albo basenów wodnych, pod wpływem działania wody, wiatru, wulkanu i tym podobne; 3. szereg ustaleń synonimicznych, nagromadzenie podobnych porównań, konstrukcji zdaniowych i tym podobne;; w celu nadania większej ekspresji, uwydatnienia opisywanej cechy czy stanu

Czym jest Akumulacja znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Aga:
Słownik grzecznościowy w niektórych państwach muzułmańskich; 2. tytuł oficerski w sułtańskiej Turcji, tytuł właściciela ziemskiego w Turcji; 3. ropucha o ciele długości do 25 cm, ubarwieniu brązowym albo akumulacja.
Co znaczy Akcja:
Słownik działanie zmierzające do osiągnięcia jakiegoś celu; 2. typ fabuły w utworze literackim i filmowym przedstawiający przebieg zdarzeń powiązanych następstwem chronologicznym, więzią przyczynowo skutkową akumulacja.
Co znaczy Amonit:
Słownik 1. nazwa materiału wybuchowego; 2. wymarłe zwierzę kopalne z gromady głowonogów, od imienia którego pochodzi imię egipskiego boga Amona akumulacja.
Co znaczy Adopcja:
Słownik 1. akt prawny uznający obce dziecko za swoje; 2. przyjęcie poprzez władzę prawodawczą obcego prawa za obowiązujące prawo krajowe akumulacja.
Co znaczy Atonia:
Słownik 1. bezdźwięczność, słowo niemający własnego akcentu; 2. niedowład, zwiotczenie tkanek akumulacja.
  • Dodano:
  • Autor: