akumulator definicja
Słownik Akumulator definicja. Czym jest cyfrowej: rejestr do magazynowania wyników operacji.

Czy przydatne?

Definicja Akumulator

Co oznacza AKUMULATOR: 1. urządzenie do magazynowania energii; 2. w maszynie cyfrowej: rejestr do magazynowania wyników operacji arytmetycznych i logicznych

Czym jest Akumulator znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Adept:
Słownik 1. człowiek kształcący się w jakiejś dziedzinie, zaczynający uprawiać jakąś sztukę, naukę, zawód; 2. zwolennik doktryny, szkoły filozoficznej, kierunku społecznego, partii itp akumulator.
Co znaczy Autochton:
Słownik 1. człowiek należący do rdzennej ludności danego obszaru; 2. masy skalne, które w trakcie ruchów górotwórczych skorupy ziemskiej nie uległy przemieszczeniu akumulator.
Co znaczy Atlas:
Słownik 1. zestaw map wydanych w formie książki albo albumu; 2. pierwszy kręg szyjny gadów, ptaków, ssaków i człowieka akumulator.
Co znaczy Arenga:
Słownik 1. drzewo ozdobne z południowo wschodniej Azji, z którego wytwarza się cukier; 2. wstęp do aktu prawnego wyjaśniający okoliczności i cel jego wydania akumulator.
Co znaczy Amerykanka:
Słownik krótka kanapa tworzące po rozłożeniu rodzaj tapczanu; 2. mała maszyna dociskowa do drobnych druków; 3. księgowość podwójna w systemie tabelarycznym; księga stosowana w amerykańskiej księgowości; 4 akumulator.
  • Dodano:
  • Autor: