amazonka definicja
Słownik Amazonka definicja. Czym jest wojowniczek znad Morza Czarnego; 2. kobieta jeżdżąca konno; 3.

Czy przydatne?

Definicja Amazonka

Co oznacza AMAZONKA: 1. w mitologii greckiej członkini żeńskiego społeczeństwa wojowniczek znad Morza Czarnego; 2. kobieta jeżdżąca konno; 3. damski strój do konnej jazdy składający się z kurtki o męskim kroju i długiej spódnicy; 4. papuga średniej wielkości zamieszkująca lasy Ameryki Płd. i Antyli, umiejąca naśladować mowę ludzką

Czym jest Amazonka znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Akceptor:
Słownik chemiczna, która ulega utlenieniu tlenem powietrza jedynie w mieszaninie z autoutleniaczem; 2. atom, który uczestnicząc w wytworzeniu wiązania chemicznego z atomem innego pierwiastka, przejmuje od amazonka.
Co znaczy Abrakadabra:
Słownik 1. słowo bez treści, któremu w starożytności i średniowieczu przypisywano moc magiczną; 2. ironicznie albo żartobliwie o czymś, na przykład o niejasnym i niezrozumiałym tekście amazonka.
Co znaczy Artykuł:
Słownik umieszczona w czasopiśmie, encyklopedii, słowniku i tym podobne; 2. rzecz, którą się sprzedaje albo kupuje, element handlu; wytwór, towar, wyrób; 3. zamknięta logicznie w jednym albo kilku zdaniach amazonka.
Co znaczy Album:
Słownik przystosowanymi do wkładania albo wklejania fotografii, pocztówek, znaczków pocztowych; 2. publikacja książkowa, zazwyczaj ozdobnie wydana, zawierająca reprodukcje dzieł sztuki, architektury amazonka.
Co znaczy Aut:
Słownik 1. wyjście piłki poza granicę boiska albo kortu; 2. czterokołowy osobowy pojazd mechaniczny napędzany benzyną amazonka.
  • Dodano:
  • Autor: