aparat definicja
Słownik APARAT definicja. Czym jest zachodzących w nim mechanizmów fizycznych albo chemicznych; 2.

Czy przydatne?

Definicja Aparat

Co oznacza APARAT: 1. urządzenie spełniające określone zadania wskutek zachodzących w nim mechanizmów fizycznych albo chemicznych; 2. zespół instytucji, urzędów (osób) kierujących pewną dziedziną życia państwowego, społecznego; 3. zespół metod, środków zmierzających do określonego celu; 4. zespół narządów człowieka, zwierzęcia albo rośliny spełniający razem pewne funkcje w organizmie

Czym jest Aparat znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Akumulacja:
Słownik środków z części dochodu narodowego, nie przeznaczonej na spożycie, w celu dokonywania inwestycji i zwiększania produkcji; 2. mechanizm nagromadzenia się osadów (okruchów minerałów, skał, szczątków aparat co znaczy.
Co znaczy Argon:
Słownik 1. pierwiastek chemiczny o symbolu A, który jest bezbarwnym gazem występującym w atmosferze ziemskiej; 2. sztuczne włókno wiskozowe podobne do lnu aparat krzyżówka.
Co znaczy Adept:
Słownik 1. człowiek kształcący się w jakiejś dziedzinie, zaczynający uprawiać jakąś sztukę, naukę, zawód; 2. zwolennik doktryny, szkoły filozoficznej, kierunku społecznego, partii itp aparat co to jest.
Co znaczy Akcydens:
Słownik okolicznościowy, w odróżnieniu do książek i wydawnictw periodycznych, na przykład formularz, ulotka, etykieta; 2. w nauce Arystotelesa i w filozofii scholastycznej: to, co w rzeczy jest przypadkowe aparat słownik.
Co znaczy Absorbować:
Słownik 1. zaprzątać kompletnie czyjąś myśl, uwagę, czas, zajmować żywo kogoś czymś; 2. pochłaniać, wchłaniać, na przykład gaz aparat czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: