argus definicja
Słownik Argus definicja. Czym jest czegoś pilnujący; 2. ptak z rodz. bażantów, spokrewniony z.

Czy przydatne?

Definicja Argus

Co oznacza ARGUS: 1. czujny, nie zasypiający strażnik, człowiek zazdrośnie czegoś pilnujący; 2. ptak z rodz. bażantów, spokrewniony z pawiem, charakteryzujący się jasnobrunatnym upierzeniem i długimi lotkami w barwne oka

Czym jest Argus znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Aut:
Słownik 1. wyjście piłki poza granicę boiska albo kortu; 2. czterokołowy osobowy pojazd mechaniczny napędzany benzyną argus.
Co znaczy Agenda:
Słownik 1. oddział jakiegoś urzędu albo instytucji, jego filia, ekspozytura; 2. notatnik do wpisywania spraw bieżących wymagających terminowego załatwienia argus.
Co znaczy Absorbować:
Słownik 1. zaprzątać kompletnie czyjąś myśl, uwagę, czas, zajmować żywo kogoś czymś; 2. pochłaniać, wchłaniać, na przykład gaz argus.
Co znaczy Aktualizm:
Słownik filozoficzna usiłująca wyprowadzić świat rzeczy albo substancji z samego aktu, z czystego stawania się; 2. jedna z podstawowych zasad w geologii głosząca, iż czynniki działające na skorupę ziemską są argus.
Co znaczy Arenga:
Słownik 1. drzewo ozdobne z południowo wschodniej Azji, z którego wytwarza się cukier; 2. wstęp do aktu prawnego wyjaśniający okoliczności i cel jego wydania argus.
  • Dodano:
  • Autor: