asocjacja definicja
Słownik Asocjacja definicja. Czym jest wyobrażeń, związek pomiędzy przedstawieniami opierający na.

Czy przydatne?

Definicja Asocjacja

Co oznacza ASOCJACJA: 1. w psychologii łączenie, kojarzenie ze sobą wrażeń, wyobrażeń, związek pomiędzy przedstawieniami opierający na tym, iż przypomnienie albo uświadomienie sobie jednego z nich przywołuje na myśl inne; 2. zdarzenie sprzęgania się cząsteczek chemicznych w większe, niezbyt trwałe zespoły

Czym jest Asocjacja znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Ablacja:
Słownik niszczenie, kruszenie się powierzchni lądu w konsekwencji działania deszczu; 2. topnienie powierzchni lodowca spowodowane energią słoneczną, wiatrem i deszczem; 3. sposób zabezpieczenia ścian statków asocjacja.
Co znaczy Adapter:
Słownik elektromechaniczne w gramofonie wykorzystywane do odczytywania dźwięku zapisanego na płycie gramofonowej; 2. urządzenie umożliwiające wykorzystywanie kaset na płyty w niektórych typach aparatów asocjacja.
Co znaczy Aksamitka:
Słownik aksamitu; 2. roślina zielna z rodz. złożonych o naprzeciwległych, pierzastodzielnych liściach i żółtych, pomarańczowych albo brunatnoczerwonych kwiatach; 3. grzyb z klasy podstawczaków o kosmatym asocjacja.
Co znaczy Aplikacja:
Słownik wycięty z tkaniny albo skóry naszyty na tło z innej tkaniny; 2. praktyka osób mających ukończone studia prawnicze, przygotowujących się do zawodu sędziego, prokuratora, adwokata, notariusza, arbitra asocjacja.
Co znaczy Autarkia:
Słownik 1. samowystarczalność gospodarcza narodu, państwa albo ekipy krajów; 2. pogląd stoików, wg którego cnota sama wystarcza do szczęścia asocjacja.
  • Dodano:
  • Autor: