atlas definicja
Słownik Atlas definicja. Czym jest pierwszy kręg szyjny gadów, ptaków, ssaków i człowieka. Co.

Czy przydatne?

Definicja Atlas

Co oznacza ATLAS: 1. zestaw map wydanych w formie książki albo albumu; 2. pierwszy kręg szyjny gadów, ptaków, ssaków i człowieka

Czym jest Atlas znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Aga:
Słownik grzecznościowy w niektórych państwach muzułmańskich; 2. tytuł oficerski w sułtańskiej Turcji, tytuł właściciela ziemskiego w Turcji; 3. ropucha o ciele długości do 25 cm, ubarwieniu brązowym albo atlas.
Co znaczy Amerykanka:
Słownik krótka kanapa tworzące po rozłożeniu rodzaj tapczanu; 2. mała maszyna dociskowa do drobnych druków; 3. księgowość podwójna w systemie tabelarycznym; księga stosowana w amerykańskiej księgowości; 4 atlas.
Co znaczy Aktywizm:
Słownik wobec życia, uczestniczenie w życiu społecznym, organizacyjnym i tym podobne; 2. w momencie I wojny światowej kierunek polityczny postulujący związanie polityki polskiej z krajami centralnymi atlas.
Co znaczy Aktówka:
Słownik 1. płaska teczka zapinana najczęściej na zamek szybki, stosowana zazwyczaj do noszenia akt, dokumentów, papierów i tym podobne; 2. utwór dramatyczny jednoaktowy; jednoaktówka atlas.
Co znaczy Awizo:
Słownik 1. zawiadomienie odbiorcy o dokonaniu określonej operacji handlowej albo bankowej albo o wysłaniu towaru bądź pieniędzy; 2. mały, zwrotny i błyskawiczny okręt kurierski albo zwiadowczy atlas.
  • Dodano:
  • Autor: