aura definicja
Słownik AURA definicja. Czym jest środowisku; 3. zespół objawów poprzedzający bezpośrednio napad.

Czy przydatne?

Definicja Aura

Co oznacza AURA: 1. pogoda; 2. nastrój, klimat, atmosfera panująca w jakimś środowisku; 3. zespół objawów poprzedzający bezpośrednio napad padaczki, aktualnie uważany za jego wstępną fazę

Czym jest Aura znaczenie w Słownik wyrazy A .

Co znaczy Alpaka:
Słownik wielbłądów o długiej, gęstej sierści; 2. gładka, błyszcząca tkanina o osnowie bawełnianej i wątku wełnianym uprzędzona z sierści alpaki; 3. stop miedzi z niklem i cynkiem, imitujący srebro, stosowany aura co to jest.
Co znaczy Amerykanka:
Słownik krótka kanapa tworzące po rozłożeniu rodzaj tapczanu; 2. mała maszyna dociskowa do drobnych druków; 3. księgowość podwójna w systemie tabelarycznym; księga stosowana w amerykańskiej księgowości; 4 aura definicja.
Co znaczy Aspirant:
Słownik zakładu naukowego przygotowujący się do samodzielnej pracy naukowej; 2. stopień oficerski w pożarnictwie i w policji; 3. osoba starająca się, ubiegająca się o coś; 4. drzewo wyborowej jakości w aura co znaczy.
Co znaczy Arlekin:
Słownik postaci komedii dell´arte, sprytny, kochliwy sługa, ubrany w barwny strój z deseniem w trójkąty albo romby, noszący maskę na górnej części twarzy; od XVIII w.: postać spotykana w pantomimie i aura słownik.
Co znaczy Argon:
Słownik 1. pierwiastek chemiczny o symbolu A, który jest bezbarwnym gazem występującym w atmosferze ziemskiej; 2. sztuczne włókno wiskozowe podobne do lnu aura znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: