bank definicja
Słownik BANK definicja. Czym jest raczej kredytowe, na przykład przyjmowanie wkładów od klientów.

Czy przydatne?

Definicja Bank

Co oznacza BANK: 1. przedsiębiorstwo przeprowadzające operacje pieniężne, raczej kredytowe, na przykład przyjmowanie wkładów od klientów, zaciąganie pożyczek w innych bankach, udzielanie kredytów, emitowanie banknotów, obligacji i in.; 2. miejsce, gdzie się magazynuje odpowiednio zakonserwowane tkanki, krew, kości i tym podobne, wydawane na zapotrzebowanie szpitali; 3. w grach hazardowych ogół stawek graczy; pula

Czym jest Bank znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Brzmienie:
Słownik 1. dźwięk; 2. puchnięcie, na przykład nóg bank co znaczy.
Co znaczy Barchan:
Słownik 1. włochata tkanina lniano bawełniana; 2. mała wydma piaszczysta w kształcie półksiężyca o rogach zwróconych w kierunku, skąd stale wieje wiatr bank krzyżówka.
Co znaczy Bandaż:
Słownik albo innego materiału wykorzystywany do umocowania opatrunku, unieruchomienia kończyny albo powstrzymania krwawienia; 2.taśma, pierścień nakładany na przedmioty konstrukcyjne (na przykład na rury) w bank co to jest.
Co znaczy Balans:
Słownik chwianie się z zachowaniem równowagi; 2. drąg stosowany poprzez linoskoczków w celu łatwiejszego utrzymania równowagi; 3. przyrząd gimnastyczny do ćwiczeń równoważnych, składający się z belki bank słownik.
Co znaczy Burzenie:
Słownik 1. obracanie czegoś w gruz; 2. blakniecie, strata koloru bank czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: