blok definicja
Słownik Blok definicja. Czym jest posuwającego się po nim sznura albo łańcucha. 2. barak dla.

Czy przydatne?

Definicja Blok

Co oznacza BLOK: 1. urządzenie do podnoszenia ciężarów złożone z krążka i posuwającego się po nim sznura albo łańcucha. 2. barak dla więźniów w obozach hitlerowskich, ekipa więźniów mieszkających w tym samym baraku; 3. związek krajów, partii politycznych i tym podobne; 4. teczka z pociętym kartonem, okładka ze spiętymi albo perforowanymi kartkami wykorzystywana jako zeszyt, notatnik, kalendarz i tym podobne;;; 5. posterunek podający kierownikowi pociągu sygnał, czy tor jest wolny; 6. wysoki budynek mieszkalny

Czym jest Blok znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Burzenie:
Słownik 1. obracanie czegoś w gruz; 2. blakniecie, strata koloru blok.
Co znaczy Bełt:
Słownik 1. plusk, szum wody; 2. strzała, pocisk do kuszy; 3. marne, kiepskie, niedrogie wino; 4. cieśnina morska blok.
Co znaczy Brona:
Słownik rolnicze o różnorodnej budowie, konne albo ciągnikowe, przeznaczone do płytkiej uprawy roli i innych prac agrotechnicznych; 2. metalowa albo drewniana krata stanowiąca dodatkowe umocnienie blok.
Co znaczy Blenda:
Słownik 1. płytka wnęka w murze w kształcie okna albo arkady, służąca w elewacjach jako obiekt dekoracyjny; 2. proste, dwuskładnikowe związki siarki z metalami blok.
Co znaczy Basen:
Słownik zbudowany zbiornik na wodę wykorzystywany do celów sportowych albo leczniczych; 2. naczynie do załatwiania potrzeb fizjologicznych stosowane w szpitalach poprzez chorych; 3. zespół dorzeczy, których blok.
  • Dodano:
  • Autor: