błotniarka definicja
Słownik Błotniarka definicja. Czym jest ślimak płucodyszny, słodkowodny, mający muszlę stożkowatą.

Czy przydatne?

Definicja Błotniarka

Co oznacza BŁOTNIARKA: 1. prasa do filtracji soków cukrowych pod ciśnieniem; 2. ślimak płucodyszny, słodkowodny, mający muszlę stożkowatą, skręconą; 3. barka bez napędu do wywożenia urobku pogłębiarki i innych ładunków

Czym jest Błotniarka znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Blok:
Słownik podnoszenia ciężarów złożone z krążka i posuwającego się po nim sznura albo łańcucha. 2. barak dla więźniów w obozach hitlerowskich, ekipa więźniów mieszkających w tym samym baraku; 3. związek krajów błotniarka.
Co znaczy Barchan:
Słownik 1. włochata tkanina lniano bawełniana; 2. mała wydma piaszczysta w kształcie półksiężyca o rogach zwróconych w kierunku, skąd stale wieje wiatr błotniarka.
Co znaczy Baba:
Słownik 1. antypatyczna kobieta; żona; 2. ciasto pieczone w stożkowatej formie; 3. urządzenie do wbijania pali w dno rzeki; 3. figura kamienna stanowiąca element kultu u ludów pierwotnych błotniarka.
Co znaczy Bagietka:
Słownik 1. szklany pręcik spłaszczony na końcu, stosowany zazwyczaj w laboratoriach; 2. długa, cienka bułka pszenna błotniarka.
Co znaczy Bączek:
Słownik z rodz. czaplowatych, zamieszkujący zarośla nadwodne Eurazji i Afryki, w Polsce należy do gatunku chronionego; 2. mała łódź wiosłowa stosowana jako łódź dodatkowa na statkach i jako ratunkowa i błotniarka.
  • Dodano:
  • Autor: