bocznik definicja
Słownik Bocznik definicja. Czym jest przyrządami pomiarowymi w celu pomniejszenia natężenia prądu.

Czy przydatne?

Definicja Bocznik

Co oznacza BOCZNIK: 1. opornik elektryczny łączony równolegle z niektórymi przyrządami pomiarowymi w celu pomniejszenia natężenia prądu płynącego poprzez dany przyrząd; 2. rodzaj struga stolarskiego do obróbki miejsc trudno dostępnych

Czym jest Bocznik znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Brukowiec:
Słownik 1. twardy kamień naturalny stosowany do brukowania dróg; 2. czasopismo niepoważne, podające raczej informacje codzienne, niewiele istotne, sensacyjne i nie zawsze prawdziwe bocznik.
Co znaczy Byczek:
Słownik 1. młody samiec krowy i innych ogromnych pustorożców i niektórych zwierząt z rodz. jeleniowatych; 2. konserwa z drobnych ryb słodkowodnych w ostrej zalewie pomidorowej bocznik.
Co znaczy Bazylika:
Słownik chrześcijański zbudowany na planie prostokąta, wielonawowy, o nawie środkowej wyższej i przeważnie szerszej, oświetlonej oknami umieszczonymi w górnej części ścian, powyżej dachami naw bocznych bocznik.
Co znaczy Bunkier:
Słownik bojowy, również fort drewniany, ziemny albo betonowy; 2. więzienna cela piwniczna w hitlerowskich obozach koncentracyjnych; 3. pomieszczenie na statku na paliwo stałe albo płynne; 4. zbiornik na bocznik.
Co znaczy Bakarat:
Słownik 1. hazardowa gra w karty; 2. cenny gatunek szkła wytwarzany we francuskim mieście Baccarat bocznik.
  • Dodano:
  • Autor: