bocznik definicja
Słownik Bocznik definicja. Czym jest przyrządami pomiarowymi w celu pomniejszenia natężenia prądu.

Czy przydatne?

Definicja Bocznik

Co oznacza BOCZNIK: 1. opornik elektryczny łączony równolegle z niektórymi przyrządami pomiarowymi w celu pomniejszenia natężenia prądu płynącego poprzez dany przyrząd; 2. rodzaj struga stolarskiego do obróbki miejsc trudno dostępnych

Czym jest Bocznik znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Bazylika:
Słownik chrześcijański zbudowany na planie prostokąta, wielonawowy, o nawie środkowej wyższej i przeważnie szerszej, oświetlonej oknami umieszczonymi w górnej części ścian, powyżej dachami naw bocznych bocznik.
Co znaczy Balować:
Słownik 1. spędzać chwilę na balach, zabawach, przyjęciach; 2. pakować w bale - spore pakunki bocznik.
Co znaczy Bark:
Słownik 1. zespół kości wiążących kończynę górną u człowieka i przednią u zwierząt z tułowiem; 2. trójmasztowy statek z tylnym masztem o skośnych żaglach bocznik.
Co znaczy Blokada:
Słownik środków zmierzających do izolacji jakiegoś państwa (koalicji krajów), obiektu, miasta, twierdzy i tym podobne w celu wymuszenia ustępstw terytorialnych, ekonomicznych, politycznych albo do bocznik.
Co znaczy Balsa:
Słownik rodz. serecznikowatych, występujące na Antylach i w Ameryce Płd., którego drewno, lżejsze od korka, jest stosowane do budowy tratw, łodzi, jachtów, szybowców i sprzętu ratunkowego; 2. dawna tratwa z bocznik.
  • Dodano:
  • Autor: