brukowiec definicja
Słownik BRUKOWIEC definicja. Czym jest czasopismo niepoważne, podające raczej informacje codzienne.

Czy przydatne?

Definicja Brukowiec

Co oznacza BRUKOWIEC: 1. twardy kamień naturalny stosowany do brukowania dróg; 2. czasopismo niepoważne, podające raczej informacje codzienne, niewiele istotne, sensacyjne i nie zawsze prawdziwe

Czym jest Brukowiec znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Beczka:
Słownik kształcie walca o dwóch płaskich dnach, regularnie o wypukłych ścianach z drewnianych klepek, ściśniętych obręczami albo z blachy, przeznaczone do przechowywania płynów, ciał sypkich i tym podobne brukowiec co znaczy.
Co znaczy Bibliografia:
Słownik ustalonych mierników lista książek, druków, czasopism, artykułów i dokumentów z głównymi danymi o każdej pozycji (autor, tytuł, miejsce i rok wydania i tym podobne); 2. edukacja o książce, badająca brukowiec krzyżówka.
Co znaczy Balon:
Słownik lżejszy od powietrza, bez własnego napędu, składający się z gazoszczelnej powłoki, wypełnionej lekkim gazem; 2. barwna powłoka gumowa wypełniana zazwyczaj powietrzem, wykorzystywana najczęściej jako brukowiec co to jest.
Co znaczy Bejca:
Słownik środek chemiczny służący do dezynfekcji ziarna, nasion warzyw i roślin przemysłowych; 2. roztwór barwnika, zazwyczaj wodny albo spirytusowy, wykorzystywany do barwienia drewna, tkanin i farb brukowiec słownik.
Co znaczy Basen:
Słownik zbudowany zbiornik na wodę wykorzystywany do celów sportowych albo leczniczych; 2. naczynie do załatwiania potrzeb fizjologicznych stosowane w szpitalach poprzez chorych; 3. zespół dorzeczy, których brukowiec czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: