bunkier definicja
Słownik BUNKIER definicja. Czym jest albo betonowy; 2. więzienna cela piwniczna w hitlerowskich.

Czy przydatne?

Definicja Bunkier

Co oznacza BUNKIER: 1. żelbetowy schron bojowy, również fort drewniany, ziemny albo betonowy; 2. więzienna cela piwniczna w hitlerowskich obozach koncentracyjnych; 3. pomieszczenie na statku na paliwo stałe albo płynne; 4. zbiornik na materiały sypkie (ziarno, piasek) albo występujące w kawałkach, przeznaczony do ich krótkotrwałego przechowywania

Czym jest Bunkier znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Brukowiec:
Słownik 1. twardy kamień naturalny stosowany do brukowania dróg; 2. czasopismo niepoważne, podające raczej informacje codzienne, niewiele istotne, sensacyjne i nie zawsze prawdziwe bunkier co znaczy.
Co znaczy Bazylika:
Słownik chrześcijański zbudowany na planie prostokąta, wielonawowy, o nawie środkowej wyższej i przeważnie szerszej, oświetlonej oknami umieszczonymi w górnej części ścian, powyżej dachami naw bocznych bunkier krzyżówka.
Co znaczy Basen:
Słownik zbudowany zbiornik na wodę wykorzystywany do celów sportowych albo leczniczych; 2. naczynie do załatwiania potrzeb fizjologicznych stosowane w szpitalach poprzez chorych; 3. zespół dorzeczy, których bunkier co to jest.
Co znaczy Bijak:
Słownik 1. kij przytwierdzony do rękojeści cepa, wykorzystywany do młócenia; 2. kij stosowany do podbijania piłki w baseballu, palancie, kwadrancie; 3. część kafara, młota bezpośrednio uderzająca bunkier słownik.
Co znaczy Brona:
Słownik rolnicze o różnorodnej budowie, konne albo ciągnikowe, przeznaczone do płytkiej uprawy roli i innych prac agrotechnicznych; 2. metalowa albo drewniana krata stanowiąca dodatkowe umocnienie bunkier czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: