definicja
Słownik BUT definicja. Czym jest także łydki, przeważnie skórzane, gumowe albo płócienne, z silną.

Czy przydatne?

Definicja But

Co oznacza BUT: 1. wierzchnie okrycie stopy albo stopy i kostki, czasem także łydki, przeważnie skórzane, gumowe albo płócienne, z silną częścią spodnią (podeszwą); 2. podkładka drewniana, na której opiera się podpora podtrzymująca kadłub statku w okresie budowy; 3. okucie końca pala wbijanego w ziemię

Czym jest But znaczenie w Słownik wyrazy B .

Co znaczy Badylarz:
Słownik 1. podmiejski ogrodnik; 2. byk łosia albo daniela, mający poroża rozgałęzione w grube palczaste wyrostki but co znaczy.
Co znaczy Banderola:
Słownik przesyłkach pocztowych, na książkach i towarach wymagających opłacenia akcyz albo cła, będąca dowodem ich uiszczenia lub świadcząca o tym, iż wyrób jest nienaruszony; 2. motyw ornamentacyjny w formie but krzyżówka.
Co znaczy Batalion:
Słownik 1. największy pododdział różnych rodzajów wojsk, składający się z 3-4 kompanii; 2. ptak z rodz. siewek, charakteryzujący się kryzą z różnobarwnych piór but co to jest.
Co znaczy Bar:
Słownik gastronomiczny, zazwyczaj samoobsługowy, gdzie można błyskawicznie spożyć posiłek; 2. pierwiastek chemiczny z gatunku wapniowców, miękki, srebrzystobiały metal, aktywny chemicznie; 3. jednostka but słownik.
Co znaczy Boks:
Słownik 1. walka na pięści; 2. przestrzeń wydzielona w większym pomieszczeniu i odgraniczona ścianką, zagrodą, barierą i tym podobne; 3. skóra chromowa na półbuty but czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: