capstrzyk definicja
Słownik CAPSTRZYK definicja. Czym jest koniec zajęć dziennych w wojsku, na obozach organizacji.

Czy przydatne?

Definicja Capstrzyk

Co oznacza CAPSTRZYK: 1. sygnał, realizowany najczęściej na trąbce, oznaczający koniec zajęć dziennych w wojsku, na obozach organizacji młodzieżowych i tym podobne; 2. wieczorny przemarsz wojska albo jakiejś organizacji ulicami miasta, z orkiestrą, odbywający się w przeddzień jakiejś uroczystości

Czym jest Capstrzyk znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cementacja:
Słownik wiązanie, zalewanie cementem; cementowanie; 2. przemiana luźnych, sypkich osadów skalnych w skałę zwięzłą wskutek wypełnienia i spojenia wolnych przestrzeni pomiędzy ziarnami osadu poprzez spoiwo capstrzyk co to jest.
Co znaczy Ciupa:
Słownik 1. małe, ciasne pomieszczenie, mały pokoik; 2. areszt, więzienie capstrzyk definicja.
Co znaczy Cymbał:
Słownik muzyczny złożony z czworobocznego pudła rezonansowego i napiętych na nim strun stalowych różnej długości, w które się uderza pałeczkami; 2. pogardliwie o człowieku ograniczonym, tępym, niezaradnym capstrzyk co znaczy.
Co znaczy Cechownia:
Słownik 1. miejsce, budynek, gdzie dzieje się cechowanie, na przykład towarów; 2. obszerne pomieszczenie, hala, gdzie zbierają się górnicy przed zjazdem do kopalni i po powrocie na powierzchnię capstrzyk słownik.
Co znaczy Czop:
Słownik zatyczka, na przykład beczki, kadzi; 2. jakikolwiek element stożkowatego kształtu; 3. stożek ropny w uchyłkach migdałków w trakcie anginy; 4. część przedmiotu, która poprzez włożenie do capstrzyk znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: