cedzak definicja
Słownik Cedzak definicja. Czym jest odcedzania, durszlak; 2. workowata sieć rybacka ustawiana w.

Czy przydatne?

Definicja Cedzak

Co oznacza CEDZAK: 1. naczynie kuchenne o dziurkowanym dnie, wykorzystywane do odcedzania, durszlak; 2. workowata sieć rybacka ustawiana w rzece, z wlotem skierowanym pod prąd, w którą łowi się ryby płynące z prądem

Czym jest Cedzak znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Chwyt:
Słownik 1. chwycenie, ujęcie, złapanie; 2. świadome, zaplanowane posunięcie; 3. część ręcznej broni palnej wykorzystywana do podtrzymywania broni w trakcie strzelania; 4. cecha tkaniny wyczuwana dotykiem cedzak.
Co znaczy Cham:
Słownik 1. człowiek ordynarny, grubiański, nieokrzesany; 2. dawniej w języku warstw uprzywilejowanych pogardliwie o człowieku należącym do niższej klasy, raczej o chłopie cedzak.
Co znaczy Ciągarka:
Słownik do wytwarzania prętów, drutów albo rur metalowych poprzez ciągnienie na zimno; 2. maszyna włókiennicza do wyrównywania wyczesanej wełny; 3. przyrząd do usuwania przedmiotów obudowy w likwidowanych cedzak.
Co znaczy Czop:
Słownik zatyczka, na przykład beczki, kadzi; 2. jakikolwiek element stożkowatego kształtu; 3. stożek ropny w uchyłkach migdałków w trakcie anginy; 4. część przedmiotu, która poprzez włożenie do cedzak.
Co znaczy Comber:
Słownik 1. krzyżowa część mięsa dziczyzny; 2. staropolska zabawa zapustna cedzak.
  • Dodano:
  • Autor: