cęgi definicja
Słownik Cęgi definicja. Czym jest rozsuwających się szczękach, wykorzystywane do chwytania i.

Czy przydatne?

Definicja Cęgi

Co oznacza CĘGI: 1. narzędzie ręczne o dwóch półokrągło wygiętych, rozsuwających się szczękach, wykorzystywane do chwytania i wyciągania gwoździ, obcinania drutu, przytrzymywania metalowych elementów przy obróbce i tym podobne; 2. u koni, świń i przeżuwaczy: środkowa para zębów siecznych

Czym jest Cęgi znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cerber:
Słownik 1. mitologiczny pies trzygłowy strzegący bram Hadesu; 2. srogi, czujny dozorca, człowiek śledzący kogoś, krępujący jego swobodę działania cęgi.
Co znaczy Chłodnik:
Słownik botwiny lub buraków, z przyprawami, jajami albo innymi dodatkami, zabielany kwaśnym mlekiem, podawany na zimno; 2. chłodzący napój albo trunek; 3. naczynie do ochładzania mleka i odciągania śmietany cęgi.
Co znaczy Ćwik:
Słownik 1. człowiek doświadczony i przebiegły; 2. kogut tuczony, kapłon cęgi.
Co znaczy Cynik:
Słownik 1. ktoś, kto nie wierzy w szczerość i szlachetność motywów postępowania ludzkiego i wyraża to poprzez drwiny i sarkazm; 2. wyznawca cynizmu jako kierunku filozoficznego cęgi.
Co znaczy Chrust:
Słownik 1. suche gałęzie odłamane od drzewa; 2. dawniej gąszcz, zarośla; chruśniak; 3. tradycyjne karnawałowe kruche ciastka smażone w dużej ilości tłuszczu, posypywane cukrem pudrem cęgi.
  • Dodano:
  • Autor: