centrować definicja
Słownik CENTROWAĆ definicja. Czym jest do gracza na środku pola; 2. ustawiać dwie części urządzenia.

Czy przydatne?

Definicja Centrować

Co oznacza CENTROWAĆ: 1. w grze w piłkę nożną: podawać piłkę ze skrzydła napadu do gracza na środku pola; 2. ustawiać dwie części urządzenia technicznego (najczęściej dwa przedmioty maszyn) w sposób zapewniający ich współśrodkowość

Czym jest Centrować znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cug:
Słownik 1. przepływ powietrza w piecu, wentylatorze i tym podobne; 2. zaprzęg składający się z sześciu albo czterech koni, zazwyczaj jednej maści, zaprzężonych parami centrować co to jest.
Co znaczy Cerografia:
Słownik 1. metoda przygotowywania klisz wklęsłodrukowych z miedzianych płyt pokrytych woskiem, na których żłobi się rysunek i poddaje trawieniu elektrolitycznemu; 2. malowanie na przedmiotach z wosku centrować definicja.
Co znaczy Comber:
Słownik 1. krzyżowa część mięsa dziczyzny; 2. staropolska zabawa zapustna centrować co znaczy.
Co znaczy Cyklop:
Słownik 1. olbrzym z jednym okrągłym okiem umieszczonym w ciągu czoła; 2. drobny skorupiak z rodz. o tej samej nazwie, występujący w kilku gatunkach należących do planktonu słonowodnego i słodkowodnego centrować słownik.
Co znaczy Ceduła:
Słownik każdego dnia urzędowy lista kursów walut, dewiz i papierów procentowych albo cen towarów będących obiektem transakcji giełdowych; 2. lista przesyłek, towarów i tym podobne przyjętych do przewozu centrować znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: