cenzor definicja
Słownik CENZOR definicja. Czym jest urzędników wybierany na 5 lat, zarządzający majątkami.

Czy przydatne?

Definicja Cenzor

Co oznacza CENZOR: 1. urzędnik cenzury; 2. w starożytnym Rzymie jeden z dwóch urzędników wybierany na 5 lat, zarządzający majątkami państwowymi, przeprowadzający lista ludności, ustalający skład senatu i sprawujący kontrolę nad moralnością obywateli; 3. w psychoanalizie czynnik kontrolujący przejście pewnych treści z podświadomości do świadomości, nie przepuszczający ich albo nadający im postać symboliczną

Czym jest Cenzor znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cymbał:
Słownik muzyczny złożony z czworobocznego pudła rezonansowego i napiętych na nim strun stalowych różnej długości, w które się uderza pałeczkami; 2. pogardliwie o człowieku ograniczonym, tępym, niezaradnym cenzor co to jest.
Co znaczy Cieszynianka:
Słownik 1. mieszkanka Cieszyna; 2. roślina z rodz. baldaszkowatych o żółtawych kwiatach, bardzo rzadka, występująca raczej na Śląsku Cieszyńskim, Podkarpaciu i w Lubelskiem cenzor definicja.
Co znaczy Chwast:
Słownik 1. roślina niepożądana, rosnąca dziko wśród upraw; 2. pęczek nici, piór, włosia stanowiący ozdobę cenzor co znaczy.
Co znaczy Cyngiel:
Słownik 1. ryba cierniopłetwa z rzędu okoniokształtnych, o ciele wydłużonym, wrzecionowatym, spotykana w rzekach zlewiska czarnomorskiego; 2. języczek spustowy w ręcznej broni palnej cenzor słownik.
Co znaczy Cyklop:
Słownik 1. olbrzym z jednym okrągłym okiem umieszczonym w ciągu czoła; 2. drobny skorupiak z rodz. o tej samej nazwie, występujący w kilku gatunkach należących do planktonu słonowodnego i słodkowodnego cenzor znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: