definicja
Słownik CEP definicja. Czym jest kija i przytwierdzonego do niego rzemieniem krótszego drewnianego.

Czy przydatne?

Definicja Cep

Co oznacza CEP: 1. narzędzie do ręcznego młócenia zboża, złożone z długiego kija i przytwierdzonego do niego rzemieniem krótszego drewnianego drążka; 2. człowiek nieokrzesany, ograniczony, tępy, niemądry; prostak; głupiec; 3. przyrząd w kształcie drążka z łańcuchami, wykorzystywany jako dźwignia do zwiększania ręcznej siły przy dokręcaniu części przyrządu wiertniczego; 4. broń średniowiecznej piechoty, rodzaj okutych albo żelaznych drążków; 5. listwa w urządzeniu młócącym młocarni; 6. rodzaj pedałów poruszających system do przeplatania nici osnowy w warsztacie tkackim

Czym jest Cep znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Calówka:
Słownik 1. składana linijka z podziałką calową i centymetrową; 2. element długi, gruby albo szeroki na cal cep co to jest.
Co znaczy Cement:
Słownik 1. spoiwo do zapraw budowlanych i betonów, mające postać szarego proszku twardniejącego po rozrobieniu wodą; 2. substancja stosowana w dentystyce do plombowania zębów cep definicja.
Co znaczy Centuria:
Słownik 1. roślina z rodz. goryczkowatych; 2. w starożytnym Rzymie jednostka podziału żołnierzy albo mieszkańców licząca stu ludzi cep co znaczy.
Co znaczy Chiton:
Słownik luźna szata wkładana bezpośrednio na ciało, zszyta w bokach z dwóch prostokątnych kawałków tkaniny, spinana na ramionach; 2. mięczak o owalnym, spłaszczonym ciele, z grzbietem okrytym muszlą; żyjący cep słownik.
Co znaczy Cementacja:
Słownik wiązanie, zalewanie cementem; cementowanie; 2. przemiana luźnych, sypkich osadów skalnych w skałę zwięzłą wskutek wypełnienia i spojenia wolnych przestrzeni pomiędzy ziarnami osadu poprzez spoiwo cep znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: