chochla definicja
Słownik CHOCHLA definicja. Czym jest sieci pod lodem od jednej przerębli do drugiej. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Chochla

Co oznacza CHOCHLA: 1. łyżka wazowa; 2. żerdź wykorzystywana do przeciągania sieci pod lodem od jednej przerębli do drugiej

Czym jest Chochla znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cekin:
Słownik 1. małe błyszczące kolorowe blaszki, z dziurką do przewlekania nici, stosowane do ozdabiania niektórych strojów ludowych, wieczorowych i tym podobne; 2. dawna złota moneta włoska, późniejszy dukat chochla co to jest.
Co znaczy Cieszynianka:
Słownik 1. mieszkanka Cieszyna; 2. roślina z rodz. baldaszkowatych o żółtawych kwiatach, bardzo rzadka, występująca raczej na Śląsku Cieszyńskim, Podkarpaciu i w Lubelskiem chochla definicja.
Co znaczy Cera:
Słownik 1. powierzchnia skóry twarzy, jej wygląd; 2. plecionka z przędzy pokrywająca rozdarcie albo przetarcie materiału, dzianiny itp chochla co znaczy.
Co znaczy Cyngiel:
Słownik 1. ryba cierniopłetwa z rzędu okoniokształtnych, o ciele wydłużonym, wrzecionowatym, spotykana w rzekach zlewiska czarnomorskiego; 2. języczek spustowy w ręcznej broni palnej chochla słownik.
Co znaczy Cechownia:
Słownik 1. miejsce, budynek, gdzie dzieje się cechowanie, na przykład towarów; 2. obszerne pomieszczenie, hala, gdzie zbierają się górnicy przed zjazdem do kopalni i po powrocie na powierzchnię chochla znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: