chwyt definicja
Słownik CHWYT definicja. Czym jest posunięcie; 3. część ręcznej broni palnej wykorzystywana do.

Czy przydatne?

Definicja Chwyt

Co oznacza CHWYT: 1. chwycenie, ujęcie, złapanie; 2. świadome, zaplanowane posunięcie; 3. część ręcznej broni palnej wykorzystywana do podtrzymywania broni w trakcie strzelania; 4. cecha tkaniny wyczuwana dotykiem

Czym jest Chwyt znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cerografia:
Słownik 1. metoda przygotowywania klisz wklęsłodrukowych z miedzianych płyt pokrytych woskiem, na których żłobi się rysunek i poddaje trawieniu elektrolitycznemu; 2. malowanie na przedmiotach z wosku chwyt co znaczy.
Co znaczy Centuria:
Słownik 1. roślina z rodz. goryczkowatych; 2. w starożytnym Rzymie jednostka podziału żołnierzy albo mieszkańców licząca stu ludzi chwyt krzyżówka.
Co znaczy Cewka:
Słownik przewód, naczynie przewodzące w kształcie rurki w organizmie ludzkim i zwierzęcym; 3. martwe, wydłużone komórki o zdrewniałych ściankach, przewodzące wodę i soki w roślinach; 4. wielokrotny zwój chwyt co to jest.
Co znaczy Czoło:
Słownik 1. górna część twarzy ponad oczu; 2. przód, front czegoś chwyt słownik.
Co znaczy Cenzus:
Słownik obywatela z racji na wykształcenie, dorobek, wiek i in., stanowiące warunek korzystania z ustalonych uprawnień albo przywilejów; 2. w starożytnym Rzymie podział obywateli na podstawie szacunku ich chwyt czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: