cięcie definicja
Słownik Cięcie definicja. Czym jest przyznawanych dotacji, świadczeń i tym podobne; 2. cios.

Czy przydatne?

Definicja Cięcie

Co oznacza CIĘCIE: 1. pomniejszenie sum przeznaczanych na jakieś cele, przyznawanych dotacji, świadczeń i tym podobne; 2. cios, uderzenie ostrym, tnącym narzędziem; 3. powierzchnia przedmiotu przeciętego w danym miejscu; 4. przecięte miejsce na ciele, na skórze, rana cięta, skaleczenie; 5. wycinanie wyznaczonych drzew w celach pielęgnowania, odnawiania i użytkowania lasu i usuwania drzew chorych; 6. odcinanie zbytnio zagęszczonych pędów roślin uprawnych, w szczególności gałęzi drzew owocowych, dla ich wzmocnienia i lepszego owocowania albo dla usunięcia gałęzi chorych, uszkodzonych i tym podobne;;; 7. wszelaki zabieg, mechanizm technicznego dzielenia materiałów

Czym jest Cięcie znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Comber:
Słownik 1. krzyżowa część mięsa dziczyzny; 2. staropolska zabawa zapustna cięcie.
Co znaczy Cukrzyk:
Słownik 1. człowiek chory na cukrzycę; 2. rodzina ptaków o upierzeniu nadzwyczajnie barwnym, żywiących się owadami i nektarem kwiatów cięcie.
Co znaczy Cal:
Słownik 1. jednostka miary długości, równa 2,4 cm; 2. tylna część tratwy cięcie.
Co znaczy Chiton:
Słownik luźna szata wkładana bezpośrednio na ciało, zszyta w bokach z dwóch prostokątnych kawałków tkaniny, spinana na ramionach; 2. mięczak o owalnym, spłaszczonym ciele, z grzbietem okrytym muszlą; żyjący cięcie.
Co znaczy Chromatyka:
Słownik 1. edukacja o barwach; 2. zasada podwyższania i obniżania dźwięków skali diatonicznej, uszeregowanie półtonami dźwięków muzycznych cięcie.
  • Dodano:
  • Autor: