cylinder definicja
Słownik Cylinder definicja. Czym jest część maszyny tłokowej w formie wydrążonego walca, gdzie.

Czy przydatne?

Definicja Cylinder

Co oznacza CYLINDER: 1. element, przyrząd, naczynie walcowatego kształtu; 2. część maszyny tłokowej w formie wydrążonego walca, gdzie porusza się ruchem posuwisto zwrotnym odpowiednio uszczelniony tłok; 3. kapelusz męski z jedwabiu, wysoki, sztywny, walcowatego kształtu, ze sztywnym, prostym albo podwiniętym rondem

Czym jest Cylinder znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Czwórnik:
Słownik 1. układ elektryczny o dwóch parach końcówek; 2. łącznik rurowy w kształcie prostego odcinka rury z dwiema bocznymi odnogami cylinder.
Co znaczy Ciupa:
Słownik 1. małe, ciasne pomieszczenie, mały pokoik; 2. areszt, więzienie cylinder.
Co znaczy Cechownia:
Słownik 1. miejsce, budynek, gdzie dzieje się cechowanie, na przykład towarów; 2. obszerne pomieszczenie, hala, gdzie zbierają się górnicy przed zjazdem do kopalni i po powrocie na powierzchnię cylinder.
Co znaczy Cham:
Słownik 1. człowiek ordynarny, grubiański, nieokrzesany; 2. dawniej w języku warstw uprzywilejowanych pogardliwie o człowieku należącym do niższej klasy, raczej o chłopie cylinder.
Co znaczy Cap:
Słownik wykastrowany baran albo kozioł, 2. samiec kozicy; 3. hak zawieszany na linie, wykorzystywany do opuszczania i podnoszenia aparatu wiertniczego przy wierceniu ręcznym; 4. kołek spinający dwa bale; 5 cylinder.
  • Dodano:
  • Autor: