czerparka definicja
Słownik Czerparka definicja. Czym jest rozluźnionych, na przykład piasku, węgla brunatnego; 2.

Czy przydatne?

Definicja Czerparka

Co oznacza CZERPARKA: 1. maszyna do urabiania i czerpania skał sypkich albo rozluźnionych, na przykład piasku, węgla brunatnego; 2. statek z urządzeniami do wydobywania gruntu z dna rzek, basenów portowych i torów wodnych w celu ich pogłębiania

Czym jest Czerparka znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cement:
Słownik 1. spoiwo do zapraw budowlanych i betonów, mające postać szarego proszku twardniejącego po rozrobieniu wodą; 2. substancja stosowana w dentystyce do plombowania zębów czerparka.
Co znaczy Comber:
Słownik 1. krzyżowa część mięsa dziczyzny; 2. staropolska zabawa zapustna czerparka.
Co znaczy Centrować:
Słownik nożną: podawać piłkę ze skrzydła napadu do gracza na środku pola; 2. ustawiać dwie części urządzenia technicznego (najczęściej dwa przedmioty maszyn) w sposób zapewniający ich współśrodkowość czerparka.
Co znaczy Cent:
Słownik 1. moneta zdawkowa równa 1/100 podstawowej jednostki monetarnej w różnych państwach; 2. jednostka miary reaktywności reaktora jądrowego; 3. jednostka miary interwału równa 1/100 półtonu temperowanego czerparka.
Co znaczy Chiton:
Słownik luźna szata wkładana bezpośrednio na ciało, zszyta w bokach z dwóch prostokątnych kawałków tkaniny, spinana na ramionach; 2. mięczak o owalnym, spłaszczonym ciele, z grzbietem okrytym muszlą; żyjący czerparka.
  • Dodano:
  • Autor: