czerparka definicja
Słownik CZERPARKA definicja. Czym jest rozluźnionych, na przykład piasku, węgla brunatnego; 2.

Czy przydatne?

Definicja Czerparka

Co oznacza CZERPARKA: 1. maszyna do urabiania i czerpania skał sypkich albo rozluźnionych, na przykład piasku, węgla brunatnego; 2. statek z urządzeniami do wydobywania gruntu z dna rzek, basenów portowych i torów wodnych w celu ich pogłębiania

Czym jest Czerparka znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cyklop:
Słownik 1. olbrzym z jednym okrągłym okiem umieszczonym w ciągu czoła; 2. drobny skorupiak z rodz. o tej samej nazwie, występujący w kilku gatunkach należących do planktonu słonowodnego i słodkowodnego czerparka co znaczy.
Co znaczy Cenzor:
Słownik 2. w starożytnym Rzymie jeden z dwóch urzędników wybierany na 5 lat, zarządzający majątkami państwowymi, przeprowadzający lista ludności, ustalający skład senatu i sprawujący kontrolę nad czerparka krzyżówka.
Co znaczy Calówka:
Słownik 1. składana linijka z podziałką calową i centymetrową; 2. element długi, gruby albo szeroki na cal czerparka co to jest.
Co znaczy Cynik:
Słownik 1. ktoś, kto nie wierzy w szczerość i szlachetność motywów postępowania ludzkiego i wyraża to poprzez drwiny i sarkazm; 2. wyznawca cynizmu jako kierunku filozoficznego czerparka słownik.
Co znaczy Celownik:
Słownik w deklinacji polskiej, pełniący funkcję dopełnienia dalszego, oznaczający osobę albo rzecz, do której skierowana jest jakaś czynność, odpowiadający na pytanie: komu, czemu?; 2. przyrząd czerparka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: