czwórnik definicja
Słownik Czwórnik definicja. Czym jest rurowy w kształcie prostego odcinka rury z dwiema bocznymi.

Czy przydatne?

Definicja Czwórnik

Co oznacza CZWÓRNIK: 1. układ elektryczny o dwóch parach końcówek; 2. łącznik rurowy w kształcie prostego odcinka rury z dwiema bocznymi odnogami

Czym jest Czwórnik znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cynik:
Słownik 1. ktoś, kto nie wierzy w szczerość i szlachetność motywów postępowania ludzkiego i wyraża to poprzez drwiny i sarkazm; 2. wyznawca cynizmu jako kierunku filozoficznego czwórnik.
Co znaczy Cyrkiel:
Słownik kreślarski i pomiarowy składający się z dwu nóżek połączonych przegubowo, wykorzystywany do kreślenia kół, mierzenia odcinków i tym podobne; 2. dolna krawędź sukienki, płaszcza i tym podobne;;, linia czwórnik.
Co znaczy Cementacja:
Słownik wiązanie, zalewanie cementem; cementowanie; 2. przemiana luźnych, sypkich osadów skalnych w skałę zwięzłą wskutek wypełnienia i spojenia wolnych przestrzeni pomiędzy ziarnami osadu poprzez spoiwo czwórnik.
Co znaczy Chiton:
Słownik luźna szata wkładana bezpośrednio na ciało, zszyta w bokach z dwóch prostokątnych kawałków tkaniny, spinana na ramionach; 2. mięczak o owalnym, spłaszczonym ciele, z grzbietem okrytym muszlą; żyjący czwórnik.
Co znaczy Cep:
Słownik ręcznego młócenia zboża, złożone z długiego kija i przytwierdzonego do niego rzemieniem krótszego drewnianego drążka; 2. człowiek nieokrzesany, ograniczony, tępy, niemądry; prostak; głupiec; 3 czwórnik.
  • Dodano:
  • Autor: