deficyt definicja
Słownik DEFICYT definicja. Czym jest pokrycia kosztów; 2. niedostateczna liczba czegoś, brak czegoś.

Czy przydatne?

Definicja Deficyt

Co oznacza DEFICYT: 1. nadwyżka rozchodu nad przychodem i powstały stąd brak pokrycia kosztów; 2. niedostateczna liczba czegoś, brak czegoś

Czym jest Deficyt znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Dziurawka:
Słownik z podłużnymi albo poprzecznymi otworami przelotowymi charakteryzująca się mniejszym ciężarem i mniejszym przewodnictwem ciepła niż cegła zwyczajna; 2. taśma papierowa dziurkowana, gdzie układ deficyt co znaczy.
Co znaczy Dezintegracja:
Słownik 1. rozbicie, rozproszenie, rozprzężenie pewnej całości; 2. mechanizm wietrzenia mechanicznego opierający na rozpadzie skał pod wpływem zmian temperatury na bloki i płyty albo na poszczególne ziarna deficyt krzyżówka.
Co znaczy Dyktator:
Słownik absolutną, niczym nieograniczoną władzę w kraju; 2. w starożytnym Rzymie wódz mający nieograniczoną władzę, wyznaczany na wniosek senatu na pewien moment w sytuacji ciężkich wojen i deficyt co to jest.
Co znaczy Dyscyplina:
Słownik się regulaminom regulującym relacje wewnętrzne danej ekipy ludzi; 2. dział, gałąź edukacji albo techniki; tematyka wiedzy; 3. dawniej krótki bat o kilku rzemieniach wykorzystywany do wymierzania deficyt słownik.
Co znaczy Dwoić:
Słownik 1. w garbarstwie dzielić mechanicznie skóry na dwie warstwy; 2. dawniej podwajać, powiększać się w dwójnasób deficyt czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: