delfin definicja
Słownik Delfin definicja. Czym jest zbliżony do motylka, opierający na jednoczesnym wyrzucie rąk.

Czy przydatne?

Definicja Delfin

Co oznacza DELFIN: 1. morski ssak drapieżny z rzędu waleni; 2. styl w pływaniu zbliżony do motylka, opierający na jednoczesnym wyrzucie rąk powyżej wodę naprzód i wahadłowym ruchu nóg; 3. motyw dekoracyjny wyobrażający zwierzę delfina, występujący od starożytności w ornamentyce i w rzeźbie; 4. następca tronu francuskiego, tytuł stosowany od 1349 do 1830 r

Czym jest Delfin znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Domniemanie:
Słownik 1. przypuszczenie, domysł; 2. uznanie istnienia nie stwierdzonego faktu na podstawie innych faktów, których istnienie jest stwierdzone delfin.
Co znaczy Demiurg:
Słownik Platona i późniejszych doktrynach filozoficznych: twórca świata; 2. w starożytnej Grecji: rękodzielnik (na przykład garncarz, kowal) lub osoba wykonująca wolny zawód (((na przykład doktor, pisarz delfin.
Co znaczy Drążek:
Słownik 1. niewielki, cienki pręt drewniany lub żelazny; 2. przyrząd do ćwiczeń gimnastycznych delfin.
Co znaczy Dogmat:
Słownik chrześcijańskiej zasada wiary zdefiniowana na soborze, potem poprzez papieża; 2. twierdzenie przyjmowane za pewnik tylko na zasadzie autorytetu, bez kontroli krytycznej i bez względu na zgodność z delfin.
Co znaczy Dopiec:
Słownik 1. dokończyć piec, upiec kompletnie; 2. upiec dodatkową liczba czegoś; 3. przypiekać, przygrzewać mocno; 4. dokuczyć komuś delfin.
  • Dodano:
  • Autor: