delfin definicja
Słownik DELFIN definicja. Czym jest zbliżony do motylka, opierający na jednoczesnym wyrzucie rąk.

Czy przydatne?

Definicja Delfin

Co oznacza DELFIN: 1. morski ssak drapieżny z rzędu waleni; 2. styl w pływaniu zbliżony do motylka, opierający na jednoczesnym wyrzucie rąk powyżej wodę naprzód i wahadłowym ruchu nóg; 3. motyw dekoracyjny wyobrażający zwierzę delfina, występujący od starożytności w ornamentyce i w rzeźbie; 4. następca tronu francuskiego, tytuł stosowany od 1349 do 1830 r

Czym jest Delfin znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Dolman:
Słownik ubiór męski z jedwabiu albo sukna, z obcisłymi rękawami, noszony pod futrem; 2. węgierski strój narodowy, rodzaj kurtki wojskowej obszytej barankiem, szamerowanej, noszonej zazwyczaj na lewym delfin co to jest.
Co znaczy Dwutonowy:
Słownik 1. ważący dwie tony; zawierający dwie tony; 2. obejmujący dwa tony muzyczne, na przykład akord dwutonowy delfin definicja.
Co znaczy Dociąć:
Słownik 1. wyciąć do końca, do określonego miejsca; skończyć ciąć; 2. obcinając dopasować; 3. mocno, boleśnie uderzyć; 4. powiedzieć komuś coś złośliwego delfin co znaczy.
Co znaczy Dieta:
Słownik 1. szczególny sposób odżywiania się, rekomendowany w szczególności w trakcie dolegliwości; 2. suma pieniędzy przeznaczona na jednodniowe utrzymanie pracownika w trakcie wyjazdu służbowego delfin słownik.
Co znaczy Donosić:
Słownik 1. nosząc zniszczyć, zużyć ostatecznie; 2. przebyć ciążę poprawnie, do końca delfin znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: