delikwent definicja
Słownik Delikwent definicja. Czym jest kary; 2. z pobłażaniem o kimś, kto jest od kogoś zależny, na.

Czy przydatne?

Definicja Delikwent

Co oznacza DELIKWENT: 1. człowiek sądzony za przestępstwo, winowajca oczekujący kary; 2. z pobłażaniem o kimś, kto jest od kogoś zależny, na przykład o interesancie, kliencie

Czym jest Delikwent znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Detonacja:
Słownik eksplozji pocisków, nagromadzonych gazów, wystrzałom, pękaniu ogromnych mas jakiejś substancji i tym podobne; 2. chemiczna reakcja wybuchowa przebiegająca z bardzo sporą prędkością liniową, której delikwent.
Co znaczy Deka:
Słownik 1. wierzchnia ściana pudła instrumentu strunowego szyjkowego; 2. przykrycie, pokrowiec, narzuta; 3. skrótowa forma wyrazu delikwent.
Co znaczy Dogmatyzm:
Słownik przyjmowanie pewnych poglądów albo twierdzeń bez weryfikacji ich prawdziwości, uznawanie ich za prawdy bez liczenia się z doświadczeniem, praktyką i zdobyczami edukacji; 2. w marksistowskim ruchu delikwent.
Co znaczy Dogmat:
Słownik chrześcijańskiej zasada wiary zdefiniowana na soborze, potem poprzez papieża; 2. twierdzenie przyjmowane za pewnik tylko na zasadzie autorytetu, bez kontroli krytycznej i bez względu na zgodność z delikwent.
Co znaczy Demagog:
Słownik działacz głoszący hasła obliczone na łatwy sukces, na poklask, starający się pozyskać masy dla swoich celów schlebianiem, obietnicami bez pokrycia, kłamstwem i tym podobne; 2. w starożytnych Atenach delikwent.
  • Dodano:
  • Autor: