dieta definicja
Słownik DIETA definicja. Czym jest szczególności w trakcie dolegliwości; 2. suma pieniędzy.

Czy przydatne?

Definicja Dieta

Co oznacza DIETA: 1. szczególny sposób odżywiania się, rekomendowany w szczególności w trakcie dolegliwości; 2. suma pieniędzy przeznaczona na jednodniowe utrzymanie pracownika w trakcie wyjazdu służbowego

Czym jest Dieta znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Dodusić:
Słownik 1. doprowadzić duszenie do końca, dusić do skutku, zadać śmierć poprzez duszenie, zadusić; 2. zamęczyć, zmóc, zniszczyć; 3. wykonać do końca czynność duszenia (gotowania) mięsa, jarzyn itp dieta co znaczy.
Co znaczy Dwoić:
Słownik 1. w garbarstwie dzielić mechanicznie skóry na dwie warstwy; 2. dawniej podwajać, powiększać się w dwójnasób dieta krzyżówka.
Co znaczy Delikwent:
Słownik 1. człowiek sądzony za przestępstwo, winowajca oczekujący kary; 2. z pobłażaniem o kimś, kto jest od kogoś zależny, na przykład o interesancie, kliencie dieta co to jest.
Co znaczy Domena:
Słownik czyjegoś działania; 2. niewielki region w materiale ferromagnetycznym albo ferroelektrycznym, odznaczający się samorzutną polaryzacją; 3. ogromne posiadłości ziemskie należące do państwa, rodzin dieta słownik.
Co znaczy Delta:
Słownik rzeki do morza albo jeziora utworzony z osadów poprzez nią naniesionych, pocięty jej rozgałęzieniami, mający zazwyczaj kształt trójkąta; 2. układ skrzydeł w kształcie zbliżonym do trójkąta dieta czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: