dojarka definicja
Słownik Dojarka definicja. Czym jest dojenia krów, rodzaj pompy ssącej. Co oznacza Dojarka słownik.

Czy przydatne?

Definicja Dojarka

Co oznacza DOJARKA: 1. kobieta dojąca krowy; 2. urządzenie do mechanicznego dojenia krów, rodzaj pompy ssącej

Czym jest Dojarka znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Denar:
Słownik 1. starożytna moneta rzymska i średniowieczny środek płatniczy w różnych państwach europejskich; 2. trójnóg żelazny wykorzystywany za podstawę pod kocioł dojarka.
Co znaczy Dziurawka:
Słownik z podłużnymi albo poprzecznymi otworami przelotowymi charakteryzująca się mniejszym ciężarem i mniejszym przewodnictwem ciepła niż cegła zwyczajna; 2. taśma papierowa dziurkowana, gdzie układ dojarka.
Co znaczy Dołek:
Słownik wykopany w ziemi, zagłębienie w nawierzchni; 2. teren nisko położony, miejsce nizinne; 3. małe wgłębienie w ciele, w szczególności na policzkach i brodzie; 4. bardzo niedobry stan kogoś albo czegoś dojarka.
Co znaczy Dominanta:
Słownik zasadnicza właściwość czegokolwiek, obiekt wybijający się, panujący; 2. w statystyce wartość cechy, która w danej próbie występuje najczęściej albo w najwyższym stopniu prawdopodobna wartość zmiennej dojarka.
Co znaczy Dyscyplina:
Słownik się regulaminom regulującym relacje wewnętrzne danej ekipy ludzi; 2. dział, gałąź edukacji albo techniki; tematyka wiedzy; 3. dawniej krótki bat o kilku rzemieniach wykorzystywany do wymierzania dojarka.
  • Dodano:
  • Autor: