drewno definicja
Słownik DREWNO definicja. Czym jest roślin naczyniowych zbudowana raczej z przedmiotów.

Czy przydatne?

Definicja Drewno

Co oznacza DREWNO: 1. ścięte drzewo, oczyszczone z gałęzi i kory; 2. tkanka roślin naczyniowych zbudowana raczej z przedmiotów przewodzących wodę, wzmacniających i spichrzowych

Czym jest Drewno znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Delikwent:
Słownik 1. człowiek sądzony za przestępstwo, winowajca oczekujący kary; 2. z pobłażaniem o kimś, kto jest od kogoś zależny, na przykład o interesancie, kliencie drewno co znaczy.
Co znaczy Dysk:
Słownik 1. krążek drewniany okuty metalem stosowany w sporcie do rzutów w dal; 2. chrząstka międzykręgowa łącząca dwa sąsiednie trzony kręgów kręgosłupa; 3. obiekt konstrukcyjny w formie tarczy okrągłej drewno krzyżówka.
Co znaczy Dwoić:
Słownik 1. w garbarstwie dzielić mechanicznie skóry na dwie warstwy; 2. dawniej podwajać, powiększać się w dwójnasób drewno co to jest.
Co znaczy Dwutonowy:
Słownik 1. ważący dwie tony; zawierający dwie tony; 2. obejmujący dwa tony muzyczne, na przykład akord dwutonowy drewno słownik.
Co znaczy Draga:
Słownik pływające do pogłębiania i oczyszczania koryta rzeki, kanału i tym podobne; 2. rodzaj włoku, zazwyczaj w kształcie worka, sporządzonego z płótna sieciowego, rozpiętego na półkolistej albo drewno czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: