dwoić definicja
Słownik DWOIĆ definicja. Czym jest 2. dawniej podwajać, powiększać się w dwójnasób. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Dwoić

Co oznacza DWOIĆ: 1. w garbarstwie dzielić mechanicznie skóry na dwie warstwy; 2. dawniej podwajać, powiększać się w dwójnasób

Czym jest Dwoić znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Dłutować:
Słownik dłutem drewno, kamień, metal i tym podobne; obrabiać metale skrawaniem na dłutownicach; 2. usuwać ząb dzięki dłuta dentystycznego; 3. wzruszać rolę w międzyrzędziach na głębokość 20 do 25 cm dwoić co to jest.
Co znaczy Dysk:
Słownik 1. krążek drewniany okuty metalem stosowany w sporcie do rzutów w dal; 2. chrząstka międzykręgowa łącząca dwa sąsiednie trzony kręgów kręgosłupa; 3. obiekt konstrukcyjny w formie tarczy okrągłej dwoić definicja.
Co znaczy Dystrybutor:
Słownik organizacja zajmująca się rozdzielaniem, rozprowadzaniem czego, na przykład towarów; 2. zbiornik na stacji benzynowej, z którego czerpie się benzynę do pojazdów mechanicznych; 3. urządzenie dwoić co znaczy.
Co znaczy Deputat:
Słownik 1. część wynagrodzenia za pracę dostarczana w naturze; 2. dawniej członek deputacji; deputowany, delegat dwoić słownik.
Co znaczy Destrukt:
Słownik 1. pieniądz papierowy zniszczony, wycofywany z obiegu; 2. egzemplarz książki albo czasopisma uszkodzony w stopniu uniemożliwiającym włączenie go do zbioru dwoić znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: