dwoić definicja
Słownik DWOIĆ definicja. Czym jest 2. dawniej podwajać, powiększać się w dwójnasób. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Dwoić

Co oznacza DWOIĆ: 1. w garbarstwie dzielić mechanicznie skóry na dwie warstwy; 2. dawniej podwajać, powiększać się w dwójnasób

Czym jest Dwoić znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Drożyć Się:
Słownik 1. żądać drogo za coś, nie chcieć obniżyć ceny, trzymać się ustalonej ceny; 2. cenić się, niełatwo godzić się na co, wzdragać się, ociągać się dwoić co znaczy.
Co znaczy Dodusić:
Słownik 1. doprowadzić duszenie do końca, dusić do skutku, zadać śmierć poprzez duszenie, zadusić; 2. zamęczyć, zmóc, zniszczyć; 3. wykonać do końca czynność duszenia (gotowania) mięsa, jarzyn itp dwoić krzyżówka.
Co znaczy Dewiacja:
Słownik drogi, odchylenie od właściwego kierunku; błądzenie; 2. odchylenie kątowe pomiędzy południkiem magnetycznym a kierunkiem wskazywanym poprzez igłę magnetyczną (na przykład busoli), spowodowane poprzez dwoić co to jest.
Co znaczy Domino:
Słownik na zestawianiu wg pewnej zasady 28 płaskich kostek, z których każda przedzielona jest kreską na dwa pola puste albo oznaczone punktami od 1 do 6; 2. płaszcz z kapturem noszony dawniej poprzez mnichów dwoić słownik.
Co znaczy Destrukt:
Słownik 1. pieniądz papierowy zniszczony, wycofywany z obiegu; 2. egzemplarz książki albo czasopisma uszkodzony w stopniu uniemożliwiającym włączenie go do zbioru dwoić czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: