działka definicja
Słownik Działka definicja. Czym jest przeznaczony pod zabudowę; 2. niewielki kawałek ziemi.

Czy przydatne?

Definicja Działka

Co oznacza DZIAŁKA: 1. kawałek gruntu użytkowany pod uprawy rolne lub przeznaczony pod zabudowę; 2. niewielki kawałek ziemi wydzierżawiany albo przydzielany mieszkańcom na terenie miasta do uprawy warzyw, owoców i kwiatów; ogródek działkowy; 3. przedział pomiędzy dwoma dowolnymi parametrami danej podziałki przyrządu pomiarowego; 4. cząstka kielicha kwiatowego

Czym jest Działka znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Dekompresja:
Słownik ciśnienia w cylindrze silnika spalinowego, zbiorniku, pomieszczeniu i tym podobne; 2. powolne zmniejszanie ciśnienia działającego na nurka (albo na osobę pracującą w kesonie), w okresie jego działka.
Co znaczy Demagog:
Słownik działacz głoszący hasła obliczone na łatwy sukces, na poklask, starający się pozyskać masy dla swoich celów schlebianiem, obietnicami bez pokrycia, kłamstwem i tym podobne; 2. w starożytnych Atenach działka.
Co znaczy Dymek:
Słownik 1. mała smuga dymu; 2. zamglenie obrazu na kliszy fotograficznej, spowodowane rozkładem soli srebra działka.
Co znaczy Dowcip:
Słownik zawierające treść komiczną, pobudzające do śmiechu; 2. umiejętność spostrzegania, wychwytywania śmiesznych cech, stron, zjawisk, zdarzeń i ludzi i przedstawiania ich w zabawny sposób; 3. rozum działka.
Co znaczy Dezintegracja:
Słownik 1. rozbicie, rozproszenie, rozprzężenie pewnej całości; 2. mechanizm wietrzenia mechanicznego opierający na rozpadzie skał pod wpływem zmian temperatury na bloki i płyty albo na poszczególne ziarna działka.
  • Dodano:
  • Autor: