echolokacja definicja
Słownik ECHOLOKACJA definicja. Czym jest elementów w otoczeniu dzięki echa szczególnych dźwięków.

Czy przydatne?

Definicja Echolokacja

Co oznacza ECHOLOKACJA: 1. umiejętność niektórych zwierząt do ustalania położenia elementów w otoczeniu dzięki echa szczególnych dźwięków wydawanych poprzez te zwierzęta; 2. wyznaczanie położenia obiektów, na przykład w głębinach morskich, poprzez wyzyskanie właściwości fal ultradźwiękowych, odbitych od tych obiektów

Czym jest Echolokacja znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Elitaryzm:
Słownik od ogółu, zamykanie się w ekipie uprzywilejowanych; 2. pogląd społeczno polityczny głoszący słuszność wyodrębniania w społeczeństwie elit rządzących, obdarzonych wyjątkowymi uprawnieniami echolokacja co to jest.
Co znaczy Ekspres:
Słownik 1. pospieszna przesyłka pocztowa; 2. pociąg pospieszny stający tylko na sporych stacjach; 3. urządzenie do kawy echolokacja definicja.
Co znaczy Eter:
Słownik organiczny, pochodny alkoholi, ciecz lotna, łatwopalna, służąca w lecznictwie, przemyśle, do celów laboratoryjnych i tym podobne; 2. wg poglądów przyjętych w XIX w. wypełniający wszechświat echolokacja co znaczy.
Co znaczy Ekumena:
Słownik 1. region stale zamieszkany i wyzyskiwany gospodarczo poprzez człowieka; 2. państwa greckie, region cesarstwa bizantyjskiego echolokacja słownik.
Co znaczy Ekonomia:
Słownik socjalnych prawach rządzących produkcją i podziałem dóbr w społeczeństwie; 2. edukacja o racjonalnym gospodarowaniu; 3. zdolność racjonalnego użytkowania czegoś, oszczędnego posługiwania się czymś; 4 echolokacja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: