eksperyment definicja
Słownik EKSPERYMENT definicja. Czym jest nowatorskiego pomysłu; 2. celowe wywołanie jakiegoś.

Czy przydatne?

Definicja Eksperyment

Co oznacza EKSPERYMENT: 1. próba przeprowadzona po raz pierwszy, realizacja nowatorskiego pomysłu; 2. celowe wywołanie jakiegoś zjawiska w sztucznych, zazwyczaj laboratoryjnych warunkach w celu zbadania i wyjaśnienia jego przebiegu

Czym jest Eksperyment znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Egzegeta:
Słownik zajmujący się komentowaniem dzieł; 2. teolog komentujący teksty biblijne; 3. w starożytnej Grecji: tłumacz wyroczni i niekiedy praw i obyczajów; 4. w starożytnych Atenach urzędnik czuwający nad eksperyment co znaczy.
Co znaczy Egzogeniczny:
Słownik 1. pochodzący z zewnątrz ustroju, pozaustrojowy; 2. przebiegający na powierzchni Ziemi albo blisko niej, spowodowany poprzez czynniki zewnętrzne eksperyment krzyżówka.
Co znaczy Elegia:
Słownik poetyce utwór liryczny bez określonej miary wierszowej zazwyczaj o tematyce żałobnej, refleksyjnym, smutnym nastroju, utrzymywany w tonie skargi; 2. pieśń albo krótka kompozycja instrumentalna o eksperyment co to jest.
Co znaczy Eon:
Słownik 1. wg gnostyków istota pośrednicząca między stwórcą a stworzeniem, emanacja bóstwa; 2. wiek, era eksperyment słownik.
Co znaczy Ekran:
Słownik którą rzutuje się obrazy świetlne; 2. przesłona, tarcza z odpowiedniego materiału, zabezpieczająca człowieka albo przyrząd przed niepożądanym promieniowaniem, zbyt wysoką temperaturą i tym podobne; 3 eksperyment czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: