eksperyment definicja
Słownik Eksperyment definicja. Czym jest nowatorskiego pomysłu; 2. celowe wywołanie jakiegoś.

Czy przydatne?

Definicja Eksperyment

Co oznacza EKSPERYMENT: 1. próba przeprowadzona po raz pierwszy, realizacja nowatorskiego pomysłu; 2. celowe wywołanie jakiegoś zjawiska w sztucznych, zazwyczaj laboratoryjnych warunkach w celu zbadania i wyjaśnienia jego przebiegu

Czym jest Eksperyment znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Egzotyk:
Słownik 1. element, roślina albo zwierzę pochodzące z państw egzotycznych; 2. okruch skalny niezwiązany genetycznie z osadem, gdzie występuje eksperyment.
Co znaczy Elipsa:
Słownik jeden z przekrojów stożka, krzywa płaska zamknięta, gdzie suma odległości każdego punktu od danych dwóch punktów (ognisk) jest wielkością stałą; 2. opuszczenie w zdaniu wyrazu albo wyrazów eksperyment.
Co znaczy Ewolucja:
Słownik przeobrażeń, zmian, przechodzenia do stanów bardziej złożonych albo doskonalszych; 2. mechanizm przekształcania się organizmów w zmiennych warunkach środowiska, opierający na powstawaniu i utrwalaniu eksperyment.
Co znaczy Emisja:
Słownik obieg pieniędzy, papierów wartościowych, znaczków pocztowych; 2. mechanizm wydobywania głosu w śpiewie; 3. nadawanie programu radiowego albo telewizyjnego; 4. mechanizm zamiany energii opierający na eksperyment.
Co znaczy Ekler:
Słownik 1. zamek szybki; 2. rodzaj ciastka z kremem eksperyment.
  • Dodano:
  • Autor: