eksploatacja definicja
Słownik Eksploatacja definicja. Czym jest bogactw naturalnych; 3. użytkowanie urządzeń, maszyn.

Czy przydatne?

Definicja Eksploatacja

Co oznacza EKSPLOATACJA: 1. stosowanie czegoś w sposób racjonalny; 2. wydobywanie bogactw naturalnych; 3. użytkowanie urządzeń, maszyn wedle ich przeznaczeniem; 4. max. stosowanie kogoś albo czegoś

Czym jest Eksploatacja znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Energia:
Słownik umiejętność do intensywnego działania jako właściwość człowieka; 2. w filozofii greckiej forma, w odróżnieniu do materii jako potencji - to, co jest urzeczywistnione, aktualne, czynne, w eksploatacja.
Co znaczy Elipsa:
Słownik jeden z przekrojów stożka, krzywa płaska zamknięta, gdzie suma odległości każdego punktu od danych dwóch punktów (ognisk) jest wielkością stałą; 2. opuszczenie w zdaniu wyrazu albo wyrazów eksploatacja.
Co znaczy Eter:
Słownik organiczny, pochodny alkoholi, ciecz lotna, łatwopalna, służąca w lecznictwie, przemyśle, do celów laboratoryjnych i tym podobne; 2. wg poglądów przyjętych w XIX w. wypełniający wszechświat eksploatacja.
Co znaczy Ekler:
Słownik 1. zamek szybki; 2. rodzaj ciastka z kremem eksploatacja.
Co znaczy Ekspozycja:
Słownik pokaz, sposób wystawienia czegoś; 2. położenie, usytuowanie czegoś, szczególnie terenu, budynku i tym podobne, w relacji do stron świata; 3. poddawanie materiału światłoczułego działaniu światła w eksploatacja.
  • Dodano:
  • Autor: