elewacja definicja
Słownik Elewacja definicja. Czym jest niej elementami architektonicznymi i wystrojem, określona wg.

Czy przydatne?

Definicja Elewacja

Co oznacza ELEWACJA: 1. zewnętrzna ściana budynku wspólnie z występującymi na niej elementami architektonicznymi i wystrojem, określona wg stron świata albo otoczenia; 2. rysunek architektoniczny, stanowiący rzut prostopadły budynku na płaszczyznę do niej równoległą; 3. wysokość gwiazdy nad horyzontem; 4. wypiętrzenie odcinka skorupy ziemskiej w relacji do otoczenia, powstałe w wyniku ruchów tektonicznych

Czym jest Elewacja znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Elita:
Słownik wyróżniająca się albo uprzywilejowana w relacji do reszty społeczeństwa z racji na posiadanie pewnych cech albo dóbr cenionych społecznie; 2. wysoko kwalifikowany materiał nasienny roślin uprawnych elewacja.
Co znaczy Ekonomizer:
Słownik gaźniku umożliwiające oszczędność zużycia paliwa przy częściowym obciążeniu silnika, wzbogacające mieszankę paliwowo powietrzną przy pełnym otwarciu przepustnicy gaźnika; 2. podgrzewacz wody albo elewacja.
Co znaczy Efemeryda:
Słownik albo zdarzenie nietrwałe, przemijające błyskawicznie i bez śladu; 2. dane dotyczące przebiegu przyszłego zjawiska astronomicznego, na przykład obliczone z góry położenia planet, momenty zaćmień; 3 elewacja.
Co znaczy Elektron:
Słownik cząstka atomu o dodatnim albo ujemnym ładunku elektrycznym i masie ok. 1836 razy mniejszej od masy neutronu albo protonu; 2. stop magnezu z aluminium i cynkiem, o małym ciężarze właściwym i dużej elewacja.
Co znaczy Ekonomia:
Słownik socjalnych prawach rządzących produkcją i podziałem dóbr w społeczeństwie; 2. edukacja o racjonalnym gospodarowaniu; 3. zdolność racjonalnego użytkowania czegoś, oszczędnego posługiwania się czymś; 4 elewacja.
  • Dodano:
  • Autor: