elewator definicja
Słownik Elewator definicja. Czym jest mechanicznego przenoszenia, wietrzenia, suszenia, sortowania.

Czy przydatne?

Definicja Elewator

Co oznacza ELEWATOR: 1. spory magazyn zbożowy zaopatrzony w urządzenia do mechanicznego przenoszenia, wietrzenia, suszenia, sortowania ziarna; spichrz zbożowy; 2. pionowy przenośnik kubełkowy do przeładowywania materiałów sypkich

Czym jest Elewator znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Echolokacja:
Słownik niektórych zwierząt do ustalania położenia elementów w otoczeniu dzięki echa szczególnych dźwięków wydawanych poprzez te zwierzęta; 2. wyznaczanie położenia obiektów, na przykład w głębinach morskich elewator.
Co znaczy Element:
Słownik jakiejś całości; 2. podstawowa informacja, start, zasada; 3. w filozofii starożytnej pierwiastek, żywioł, fundamentalny składnik świata, na przykład ogień, woda, ziemia, powietrze; 4. w matematyce elewator.
Co znaczy Energia:
Słownik umiejętność do intensywnego działania jako właściwość człowieka; 2. w filozofii greckiej forma, w odróżnieniu do materii jako potencji - to, co jest urzeczywistnione, aktualne, czynne, w elewator.
Co znaczy Eksperyment:
Słownik przeprowadzona po raz pierwszy, realizacja nowatorskiego pomysłu; 2. celowe wywołanie jakiegoś zjawiska w sztucznych, zazwyczaj laboratoryjnych warunkach w celu zbadania i wyjaśnienia jego przebiegu elewator.
Co znaczy Ekscentryczność:
Słownik 1. przesadna oryginalność, dziwactwo; 2. odległość ogniska elipsy od jej środka, mimośród elewator.
  • Dodano:
  • Autor: