elita definicja
Słownik Elita definicja. Czym jest relacji do reszty społeczeństwa z racji na posiadanie pewnych.

Czy przydatne?

Definicja Elita

Co oznacza ELITA: 1. ekipa ludzi wyróżniająca się albo uprzywilejowana w relacji do reszty społeczeństwa z racji na posiadanie pewnych cech albo dóbr cenionych społecznie; 2. wysoko kwalifikowany materiał nasienny roślin uprawnych otrzymywany z rozmnożenia nasion wyższego stopnia odsiewu

Czym jest Elita znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Etiuda:
Słownik założeniach dydaktycznych, przeznaczony do ćwiczeń w celu nabycia biegłości technicznej w grze instrumentalnej albo w śpiewie; 2. ćwiczenie mające na celu doskonalenie stylu literackiego, gry elita.
Co znaczy Efemeryda:
Słownik albo zdarzenie nietrwałe, przemijające błyskawicznie i bez śladu; 2. dane dotyczące przebiegu przyszłego zjawiska astronomicznego, na przykład obliczone z góry położenia planet, momenty zaćmień; 3 elita.
Co znaczy Egzegeta:
Słownik zajmujący się komentowaniem dzieł; 2. teolog komentujący teksty biblijne; 3. w starożytnej Grecji: tłumacz wyroczni i niekiedy praw i obyczajów; 4. w starożytnych Atenach urzędnik czuwający nad elita.
Co znaczy Emanacja:
Słownik 1. promieniowanie, wydzielanie się; 2. nazwa historyczna promieniotwórczego gazu szlachetnego o liczbie atomowej 86 elita.
Co znaczy Ewolucja:
Słownik przeobrażeń, zmian, przechodzenia do stanów bardziej złożonych albo doskonalszych; 2. mechanizm przekształcania się organizmów w zmiennych warunkach środowiska, opierający na powstawaniu i utrwalaniu elita.
  • Dodano:
  • Autor: