elitaryzm definicja
Słownik Elitaryzm definicja. Czym jest uprzywilejowanych; 2. pogląd społeczno polityczny głoszący.

Czy przydatne?

Definicja Elitaryzm

Co oznacza ELITARYZM: 1. odgradzanie się od ogółu, zamykanie się w ekipie uprzywilejowanych; 2. pogląd społeczno polityczny głoszący słuszność wyodrębniania w społeczeństwie elit rządzących, obdarzonych wyjątkowymi uprawnieniami

Czym jest Elitaryzm znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Etiuda:
Słownik założeniach dydaktycznych, przeznaczony do ćwiczeń w celu nabycia biegłości technicznej w grze instrumentalnej albo w śpiewie; 2. ćwiczenie mające na celu doskonalenie stylu literackiego, gry elitaryzm.
Co znaczy Emisja:
Słownik obieg pieniędzy, papierów wartościowych, znaczków pocztowych; 2. mechanizm wydobywania głosu w śpiewie; 3. nadawanie programu radiowego albo telewizyjnego; 4. mechanizm zamiany energii opierający na elitaryzm.
Co znaczy Egzotyk:
Słownik 1. element, roślina albo zwierzę pochodzące z państw egzotycznych; 2. okruch skalny niezwiązany genetycznie z osadem, gdzie występuje elitaryzm.
Co znaczy Ekonomia:
Słownik socjalnych prawach rządzących produkcją i podziałem dóbr w społeczeństwie; 2. edukacja o racjonalnym gospodarowaniu; 3. zdolność racjonalnego użytkowania czegoś, oszczędnego posługiwania się czymś; 4 elitaryzm.
Co znaczy Elita:
Słownik wyróżniająca się albo uprzywilejowana w relacji do reszty społeczeństwa z racji na posiadanie pewnych cech albo dóbr cenionych społecznie; 2. wysoko kwalifikowany materiał nasienny roślin uprawnych elitaryzm.
  • Dodano:
  • Autor: