emanacja definicja
Słownik Emanacja definicja. Czym jest promieniotwórczego gazu szlachetnego o liczbie atomowej 86.

Czy przydatne?

Definicja Emanacja

Co oznacza EMANACJA: 1. promieniowanie, wydzielanie się; 2. nazwa historyczna promieniotwórczego gazu szlachetnego o liczbie atomowej 86

Czym jest Emanacja znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Ewolucja:
Słownik przeobrażeń, zmian, przechodzenia do stanów bardziej złożonych albo doskonalszych; 2. mechanizm przekształcania się organizmów w zmiennych warunkach środowiska, opierający na powstawaniu i utrwalaniu emanacja.
Co znaczy Element:
Słownik jakiejś całości; 2. podstawowa informacja, start, zasada; 3. w filozofii starożytnej pierwiastek, żywioł, fundamentalny składnik świata, na przykład ogień, woda, ziemia, powietrze; 4. w matematyce emanacja.
Co znaczy Efemeryda:
Słownik albo zdarzenie nietrwałe, przemijające błyskawicznie i bez śladu; 2. dane dotyczące przebiegu przyszłego zjawiska astronomicznego, na przykład obliczone z góry położenia planet, momenty zaćmień; 3 emanacja.
Co znaczy Elitaryzm:
Słownik od ogółu, zamykanie się w ekipie uprzywilejowanych; 2. pogląd społeczno polityczny głoszący słuszność wyodrębniania w społeczeństwie elit rządzących, obdarzonych wyjątkowymi uprawnieniami emanacja.
Co znaczy Elektron:
Słownik cząstka atomu o dodatnim albo ujemnym ładunku elektrycznym i masie ok. 1836 razy mniejszej od masy neutronu albo protonu; 2. stop magnezu z aluminium i cynkiem, o małym ciężarze właściwym i dużej emanacja.
  • Dodano:
  • Autor: