energia definicja
Słownik Energia definicja. Czym jest właściwość człowieka; 2. w filozofii greckiej forma, w.

Czy przydatne?

Definicja Energia

Co oznacza ENERGIA: 1. skłonność i umiejętność do intensywnego działania jako właściwość człowieka; 2. w filozofii greckiej forma, w odróżnieniu do materii jako potencji - to, co jest urzeczywistnione, aktualne, czynne, w przeciwieństwie od tego, co jest tylko możliwe, potencjonalne, bierne; 3. wyrażona w jednostkach pracy skalarna rozmiar fizyczna określająca umiejętność ciała albo układu ciał do wykonywania pracy przy przejściu z jednego stanu do drugiego

Czym jest Energia znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Eparchia:
Słownik 1. w starożytności prowincja albo kolonia grecko rzymska; 2. w kościele greckowschodnim prowincja kościelna, odpowiednik diecezji w Kościele rzymskokatolickim energia.
Co znaczy Ekonomizer:
Słownik gaźniku umożliwiające oszczędność zużycia paliwa przy częściowym obciążeniu silnika, wzbogacające mieszankę paliwowo powietrzną przy pełnym otwarciu przepustnicy gaźnika; 2. podgrzewacz wody albo energia.
Co znaczy Ekler:
Słownik 1. zamek szybki; 2. rodzaj ciastka z kremem energia.
Co znaczy Eksploatacja:
Słownik 1. stosowanie czegoś w sposób racjonalny; 2. wydobywanie bogactw naturalnych; 3. użytkowanie urządzeń, maszyn wedle ich przeznaczeniem; 4. max. stosowanie kogoś albo czegoś energia.
Co znaczy Ekstrakcja:
Słownik 1. sposób wyodrębniania ustalonych składników z ich mieszanin dzięki selektywnych rozpuszczalników; 2. wyciąganie, wyrywanie, wyjęcie albo wydobycie, na przykład zęba, soczewki w leczeniu zaćmy energia.
  • Dodano:
  • Autor: