definicja
Słownik ERA definicja. Czym jest którego niekiedy liczono lata; 2. jeden z pięciu ogromnych.

Czy przydatne?

Definicja Era

Co oznacza ERA: 1. moment zapoczątkowany jakimś doniosłym wydarzeniem, od którego niekiedy liczono lata; 2. jeden z pięciu ogromnych odcinków czasu, na jakie geologia dzieli historię Ziemi

Czym jest Era znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Elewacja:
Słownik ściana budynku wspólnie z występującymi na niej elementami architektonicznymi i wystrojem, określona wg stron świata albo otoczenia; 2. rysunek architektoniczny, stanowiący rzut prostopadły budynku era co znaczy.
Co znaczy Emisja:
Słownik obieg pieniędzy, papierów wartościowych, znaczków pocztowych; 2. mechanizm wydobywania głosu w śpiewie; 3. nadawanie programu radiowego albo telewizyjnego; 4. mechanizm zamiany energii opierający na era krzyżówka.
Co znaczy Efektor:
Słownik wykonawczy, na przykład mięsień, gruczoł w organizmie, pobudzany albo hamowany poprzez impulsy nerwowe; 2. podukład spełniający w układzie cybernetycznym zadanie oddziaływania na środowisko, gdzie era co to jest.
Co znaczy Eksperyment:
Słownik przeprowadzona po raz pierwszy, realizacja nowatorskiego pomysłu; 2. celowe wywołanie jakiegoś zjawiska w sztucznych, zazwyczaj laboratoryjnych warunkach w celu zbadania i wyjaśnienia jego przebiegu era słownik.
Co znaczy Ekspres:
Słownik 1. pospieszna przesyłka pocztowa; 2. pociąg pospieszny stający tylko na sporych stacjach; 3. urządzenie do kawy era czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: